ФК «Олександрія» підписав контракт із алжирським захисником Янісом Амашем. Угода розрахована до 30 червня 2026 року.
Яніс народився 13 липня 1999 року в Марселі (Франція). Футбольну освіту здобув у структурі відомого французького клубу «Ніцца», а професійний шлях розпочав у складі паризького «Ред Стар».
За плечима захисника багатий міжнародний досвід. Він захищав кольори португальських «Боавішти» та «Ароки», виступав за алжирський «Оран», а також добре знайомий з українським футболом за виступами у складі «Дніпра-1».
На міжнародному рівні Яніс представляє національну збірну Алжиру.
Янісе, ласкаво просимо до родини «жовто-чорних»! Бажаємо успіхів, надійної гри та гучних перемог разом із нашою командою!
Bienvenue dans l'équipe, Yanis ! Nous te souhaitons beaucoup de victoires et de matches réussis sous les couleurs de l'Oleksandriya!