КСК «Ніка»

КСК «Ніка» є головною ареною ФК «Олександрія», який був відкритий після реконструкції стадіону «Шахтар» 30 травня 1998 року. На сьогоднішній день цей комплекс вміщує 7000 глядачів. Культурно-спортивний комплекс «Ніка» знаходиться в живописній зеленій зоні міста, в центрі Олександрії. Стадіон виключно футбольний. Уболівальники максимально наближені до футбольного газону, що дає змогу більш якіснішого перегляду футбольних баталій. На стадіоні знаходяться адміністративний корпус, у якому розміщуються роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів матчів, кімната допінг контролю, конференц-зал. На другому поверсі: коментаторська кабіна, VIP-ложа на 68 місць, кафе, ложа для преси. Чаша стадіону обладнана найсучаснішим освітленням футбольного поля та системою сучасного відеоспостереження для контролю за поведінкою вболівальників та автоматичною системою поливу.

КСК «Олімп»

КСК «Олімп» був відкритий 25 травня 1991 року. Культурно-спортивний комплекс «Олімп» знаходиться за містом, в центрі мікрорайону Перемога. КСК «Олімп» - це багатофункціональний спортивний комплекс який вміщує 2640 глядачів (трибуни знаходиться під дахом, що надає можливість захисту від погодних умов). Передбачено місця для дітей та представників фан-клубів. На стадіоні знаходяться VIP-ложа з місцями для преси, адміністративний корпус, у якому розміщуються роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів ФФУ, кімната допінг контролю, зал для міні-футболу зі штучним покриттям, а також тренажерна зала.

Будинок футболу ФК «Олександрія»

Урочисте відкриття Будинку Футболу відбулося 17 жовтня 2009 року.. Це другий, після київського, Будинок Футболу в Україні. Загальна площа будівлі складає 1500 кв. м. На першому поверсі розташовані: роздягальні для футболістів, кабінети для роботи арбітрів, делегатів ФФУ, кімната допінг контролю. На другому поверсі знаходиться конференц-зал, зала для переговорів, а також службові приміщення. На третьому поверсі розмішена кухня, кімната переговорів, VIP-ложа.

Готель «AUT»

Готель розташований в м.Олександрія в тихому місця на території КСК «Ніка». Номери обставлені дерев'яними меблями. Послуги і зручності: кондиціонер, робочий стіл, гостинний куточок, опалення, гардероб/шафа, душ, фен, ванна кімната, кабельні канали, телевізор з плоским екраном, міні-бар.

В готелі Aut Hotel додаткові послуги:

  • Пральня
  • Цілодобовий ресепшен
  • WI-FI в готелі безкоштовно
  • Кімнати для некурящих
  • Послуги по прасуванню одягу

Кафе «Спорт – тайм»

Кафе розташоване в м.Олександрія на території КСК «Ніка». Банкетний зал на 150 осіб, з вишуканими стравами, приязними офіціантами, якісним обслуговуванням залишить гарні спогади про банкет, святкування весілля чи будь-якої урочистої події. Власна територія з ігровим майданчиком для дітей, літньою площадкою та парковкою.