Гравець

Народився в Олександрії. Першою командою на професіональному рівні  стала олександрійська «Поліграфтехніка». У складі олександрійців зіграв 190 матчів. Також грав за аматорські колективи «Локомотив» (Знам'янка) та «Поліграфтехніка-Кристал». У 1995 році на правах оренди виступав у друголіговій «Олімпії ФК АЕС», у складі якої зіграв 7 матчів та відзначився 2-ма голами.

В 2001 році переїхав у Казахстан. Спочатку виступав у складі «Жениса». У футболці цього клубу зіграв 10 матчів та відзначився 1 голом. У футболці цієї команди став переможцем національного чемпіонату та національного кубку. Також виступав за клуби «Достик» (Казахстан), «Уренгойгазпрома» (Росія), «Факел» (Україна), «Ясси-Сайрам» (Казахстан), «Атирау» (Казахстан), «Востока» (Казахстан), «Холодний Яр» (Україна).

В 2009 році приєднався до головківського «УкрАгроКома». В 2010 році виступав у футболці цього клубу завершив кар'єру гравця.

Тренер

10 серпня 2011 року був призначений головним тренером головківського «УкрАгроКома». Під його керівництвом в сезоні 2012/13 років головківська команда стає срібним призером Другої Ліги чемпіонату України, і виходить до Першої Ліги. З червня 2014 року працює тренером у ФК «Олександрія», в зв'язку з об'єднанням «УкраАгрокому» з ПФК «Олександрія».