Сьогодні – 12.11.2021 – у рамках першості Кіровоградщини відбувся матч між вихованцями академії 2008 року народження, яких тренує Володимир Лавренко, та ровесниками з команди «Арсенал» з селища міського типу Новоархангельськ. Гра проходила на полі зі штучним покриттям стадіону «Ніка».

Початок гри був дуже несподіваним. Вже на 7 хвилині внаслідок непорозуміння між голкіпером Микитою Стовбою та захисником В’ячеславом Мамичевим стався автогол.  Отже, з рахунка – 0:1 підопічні Володимира Вікторовича Лавренка почали потужно атакувати ворота гостей. Це їм вдалося дуже добре, адже остаточний рахунок зустрічі – 4:1.

Автори голів: Михайло Портянко – 37 та 58 хвилини, Владислав Литвин – 53 та 60 – хвилини.

Після цієї перемоги олександрійці, що є лідерами у своїй групі, ще більше відірвалися від суперників. Вітаємо тренера та команду!