У Черкасах з 27 по 30 жовтня 2021 року проходив Всеукраїнський турнір пам’яті  В. В. Дементьєва серед юнаків 2013 року народження, в якому взяли участь 22 команди.

Олександрію на цих змаганнях представляли вихованці академії ФК «Олександрія» відповідної вікової групи під керівництвом тренера Володимира Лавренка.

Всі баталії відбувалися у Спортивному комплексі ДЮСШ «Дніпро-80». Про деякі особливості: розмір штучного футбольного поля 50×30 м, ворота 2×5 м, кількість футболістів на полі – 6+1, матч складається з 2 таймів по 20 хвилин.

За час турніру олександрійці зіграли 6 ігор і у підсумку зайняли 11 місце. Враховуючи те, що це був дебют вихованців академії у такому представницькому турнірі, можна вважати виступ вдалим. Але найголовніше те, що команда в цілому та кожен її окремий гравець набулися досвіду та згуртувалися, а тренер Володимир Лавренко накреслив для себе шляхи подальшої роботи зі своїми підопічними.

Маємо надію, що участь у цьому турнірі для нашої академії стане традиційною.

Тренер академії ФК «Олександрія» Володимир Лавренко прокоментував участь своєї команди у Всеукраїнському турнірі пам’яті В.В.Дементьєва серед юнаків 2013 року народження: