У неділю – 14.11.2021 – вихованці академії 2006 року народження, яких тренує Андрій Мартиненко, провели товариську зустріч з командою «Олімпік» з Кропивницького. Гра відбулась на полі зі штучним покриттям стадіону «Ніка» при чудових погодних умовах.

«Олімпік» прибув до Олександрії під орудою Юрія Кевлича, першого тренера Євгена Коноплянки, та у своєму складі мав п’ять  легіонерів: одного з Кот-д'Івуару та чотирьох з Нігерії. Команда була представлена дорослими гравцями достатньо високого рівня. Саме про це до початку двобою говорив своїм вихованцям наш досвідчений тренер Андрій Анатолійович Мартиненко. Він підкреслив, що «Олімпік» можна переграти лише шляхом ігрової дисципліни, що передбачає злагоджені командні дії. Установку тренера наші бійці виконали на сто відсотків.

Перший тайм був дуже важким, адже на полі точилася силова боротьба. Наші юні гравці програвали в антропометрії супернику, але масово вигравали силові єдиноборства. В цьому відчувалась рука тренера А.Мартиненка – він налаштував своїх підопічних боротися до останнього зі спортивною злістю й азартом та бажанням перемогти. Перший тайм закінчився з рахунком – 0:0.

А от у другому таймі ми таки побачили голи. Рахунок відкрив наш перспективний нападник Михайло Міщенко – 1:0. Пізніше на ньому, у своєму карному майданчику, зфолив захисник «Олімпіка» і суддя призначив 11-метровий. Пенальті чітко реалізував Дмитро Загородній – 2:0. Вже на останніх хвилинах зустрічі кропивничани відквитали один гол – 2:1.

Це був дуже важливий бойовий спаринг. Невдовзі команда академії ФК «Олександрія» візьме участь у престижному турнірі у Львові. І ця гра з серйозним суперником була доброю перевіркою сил та можливостей вихованців нашої академії.