Зі святом, шановні вчителі!

Новини

Дорогі вчителі! В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Щиро вітаю Вас зі святом, яке символізує любов і повагу до праці Вчителя, Педагога, Наставника. Це свято по-справжньому загальнонародне, бо саме Ви сієте добре, мудре, вічне, навчаєте юне покоління пізнавати нове і пам’ятати, якого ми роду.

Учитель – це і покликання, і важка щоденна праця. Ваша місія нелегка, але винятково благородна – вести за собою дорогами незвіданого, відкривати і розширювати межі пізнання.

Певним чином, нас теж об’єднує мета допомагати новому поколінню пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання. Адже футбольний клуб «Олександрія» пишається спортивними фахівцями – тренерами, котрі працюють з юними футболістами-вихованцями ФК «Олександрія», нашою завтрашньою спортивною зміною і майбутньою гордістю українського футболу. Тому, спеціальні вітання і слова подяки я адресую тренерам команд U-19 і U-21.

Також надзвичайно приємно, що футбольні фахівці нашого клубу налагоджують і підтримують діалог з навчальними закладами міста Олександрія і Олександрійського району. Буквально, на початку навчального року тренери і футболісти клубу провели уроки для учнів Користівської школі, Олександрійського колегіуму і студентів олександрійського професійного ліцею № 13. 

Бажаю Вам, дорогі вчителі, творчої наснаги для здійснення всіх задумів, успіхів у нелегкій, але почесній праці, міцного здоров’я, особистого і сімейного щастя, добробуту, миру та злагоди!

Нехай Ваші учні крізь усе життя несуть світлі спогади про найкращих учителів та свою школу – колиску розуму й добра!

Наша глибока повага Вам, дорогі вчителі, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

 

З повагою

президент футбольного клубу «Олександрія» Сергій Кузьменко

Анонс

Олександрія
00:00
31/07/2019
КСК Ніка, Олександрія
Шахтар