Завершальний спаринг: «Оболонь Бровар»

Новини

20 лютого команда ФК «Олександрія» проводить завершальний контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Нашим спаринг-партнером виступить український клуб «Оболонь Бровар».

Гра проходитиме на футбольному полі курортного комплексу «Сусесі», що в анталійському Белеку, де й базується наша команда. Початок зустрічі – о 18 годині.

 

команда «Оболонь Бровар», фото з клубного сайту

«Оболонь Бровар» – професіональний футбольний клуб з Оболоні на півночі Києва, представляє місто Київ. Власником клубу є компанія «Оболонь». З сезону 2015-16 виступає в Першій лізі чемпіонату України.

24 липня 2013 року як дебютант Другої ліги Чемпіонату України команда розпочала боротьбу за Кубок України. В лютому 2014 року «Оболонь Бровар» здобув перший кубок в своїй історії – «пивовари» виграли меморіал Олександра Щанова під егідою КОФФ. По закінченню сезону 2014–2015, клуб отримав підвищення. У сезоні 2015–2016 команда грала в Першій лізі й боролася за вихід до еліти, але пробитися не змогла.

Тренує броварів п’ятдесятирічний Сергій Ковалець.

 

Сергій Ковалець – екс-тренер «Олександрії» і батько футболіста нашого клубу Кирила Ковальця. Фото зі сторінки ФК «Оболонь Бровар» у Фейсбуку.

Про новини зустрічі ми повідомлятимемо у верхньому дописі на офіційній сторінці футбольного клубу «Олександрія» – приєднуйтеся!

Анонс

Динамо
17:00
20/10/2019
Київ
Олександрія