За себе і за Пастухова

Сьогодні, 27 липня, підопічні Андрія Купцова провели свій перший домашній матч у сезоні 2018/2019. Олександрійці приймали ровесників із луганської «Зорі». Зустріч команд дублерів завершилася з рахунком 2:1 на користь олександрійців.

Уперше сьогоднішні суперники зустрілися у Луганську, ця зустріч проходила фактично сім років тому – 21 липня 2011 року. Перший тайм завершився безрезультатно, а от в кінці зустрічі господарі поля зуміли провести у ворота Ігоря Гришина два м’ячі. На 74 хвилині відзначився Андрій Кохман, який реалізував пенальті, а на останній хвилині Микита Кислий підвів підсумок у матчі.

Загалом, між собою у чемпіонатах України футболісти «Олександрії» та «Зорі» провели 8 матчів: дві перемоги олександрійців, два матчі завершилися унічию, чотири рази перемагала команда «Зорі». Різниця м’ячів у цих зустрічах 13-10=+3 на користь наших гостей. Кращі бомбардири у цих матчах: Артем Полярус («Олександрія») – 4 м’ячі, та Микита Кислий і Денис Безбородько (обидва «Зоря») – по два м’ячі. У складах обох команд грали: Павло Мягков, Вадим Вітенчук та Євген Протасов.

Сьогодні, 27 липня, олександрійська команда на кілька хвилин вийшла на поле «Олімпа» у білих футболках з написом «Ми з тобою, Павло! Швидше одужуй!» поверх традиційних жовтих. Це була акція на підтримку свого товариша Павла Пастухова, котрий отримав важку травму у минулому матчі проти «Карпат».

А рахунок у цій зустрічі було відкрито так же швидко, як і несподівано. На перших хвилинах гри капітан олександрійців Кирило Прокопчук, перериваючи досить гостру атаку гостей, влучив м’ячем точнісінько в нижній кут власних воріт – 0:1.

Ще за три хвилини олександрійці втрачають реальний шанс зрівняти рахунок у матчі, коли після чудової передачі Дмитра Шастала Максим Куліш не зумів переграти кіпера «Зорі» Луїса Філіпе. Надалі гра проходила в рівній боротьбі. Суперники створили кілька напівмоментів, але змінити рахунок у першому таймі не вдалося жодній з команд.

Переломною у матчі могла стати 61 хвилина, коли своє бачення поля знову продемонстрував згаданий вище Дмитро Шастал. На цей раз він зі своєї половини поля вивів сам на сам з голкіпером Євгенія Верхоланцева, але той, як і Максим Куліш у першому таймі не зміг переграти Луїса Філіпе.

Заміни, які провів старший тренер «Олександрії» Андрій Купцов, значно освіжили гру. На 80 хвилині, щойно вийшовши на поле, Сергій Русьян створює гострий момент біля воріт «Зорі», і цей момент влучним ударом завершує Дмитро Шастал – 1:1. За кілька хвилин відзначається ще один гравець, який вийшов на заміну – Денис Устименко. Після стандарту у виконанні Тимура Стецькова він у боротьбі з гравцями «Зорі» зумів забити переможний м’яч.

На останніх хвилинах гості ледве не зрівняли рахунок. У першому випадку після удару Дмитра Литвина і після рикошету від нашого гравця м’яч влучив у поперечину воріт. У другому олександрійців урятував Владислав Леванідов.

Так, доля матчу, як у теорії Великого вибуху, сконцентрувалася у чотирихвилинному відрізку, і цей нетривалий часовий проміжок став успішним для гравців «Олександрії».

ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Зоря» (U-21) – 2:1 (0:1)

2 тур. П’ятниця, 27 липня. 2018. Олександрія, стадіон «Олімп». +30 °C. 400 глядачів.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Юрій Можаровський (Львів)

асистенти арбітра – Денис Марченко (Чернігів), Дмитро Запороженко (Запоріжжя)

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)

спостерігач арбітражу і делегат Федерації футболу України  – Олег Зубарев (Слов’янськ)

«Олександрія» (U-21): Владислав Леванідов, Кирило Прокопчук - К, Дмитро Семенов, Гліб Бухал (Владислав Шкіндер, 46’), Іван Гура (Максим Дубенков, 60’), Дмитро Шастал, Орест Ткачук (Денис Устименко, 70’), Вадим Вітенчук (Маркіян Пиріг, 90’), Євгеній Верхоланцев (Сергій Русьян, 79’), Максим Куліш, Тимур Стецьков

Старший тренер: Андрій Купцов

«Зоря» (U-21): Луїс Філіпе, Ілля Повалій,  Дмитро Литвин, Момо, Богдан Михайліченко, Ігор Загоруйко – К (Владислав Борисенко, 86’), Максим Казаков, Єгор Шалфєєв, Владислав Кабаєв (Артем Мильченко, 85’), Богдан Лєднєв (Даниїл Алефіренко, 74’), Давид Фаупала (Сергій Майборода, 81’)

Старший тренер: Володимир Микитин

Попередження: І. Гура (35’), Д. Устименко (90+3’) – Б. Михайліченко (14’), І. Повалій (39’), Момо (45’), Д. Литвин (83’)

Голи: Д. Шастал (80’), Д. Устименко (84’) – К. Прокопчук (3’ – автогол).