З Днем міста, олександрійці!

Новини

Дорогі олександрійці!

Щиро вітаю вас з Днем міста. Олександрія в моєму житті – особливе місто. Саме тут відбулося багато знакових для мене подій. Безумовно, нашому місту є чим пишатись. Воно має багату, майже трьохсотлітню історію і прекрасні перспективи. Але в усі часи найголовнішим здобутком нашого міста були і є його громадяни – працьовиті, цілеспрямовані, привітні люди.

Особливо приємно, що 2019 рік став для олександрійської футбольної команди історичним – уперше наш футбольний клуб завойовує бронзові нагороди Чемпіонату України. Слово «Олександрія» прозвучало в усіх випусках українських новин, а восени з Олександрією познайомиться Європа – наші хлопці представлятимуть Україну в груповому етапі Ліги Європи УЄФА.

Певен, що разом з вами ми зможемо зробити ще багато справ, які прославлять Олександрію в спорті, у культурі і в багатьох інших напрямках.

Також маю добру нагоду запросити вас у четвер 30 травня о 19.30 на стадіон «Ніка», де Чемпіонат України 2018/2019 завершиться грою олександрійської команди проти київського «Динамо».

До зустрічі!

Щиро ваш

Сергій Кузьменко

Анонс

22:00
19/09/2019
Фольксваген-Арена
Олександрія