Мало хто міг припустити, що «Олександрія», яка посіла 9 місце в минулому чемпіонаті та розсталася в міжсезоння з десятком гравців основної обойми, настільки жваво почне нову кампанію. Під керівництвом Юрія Гури, який змінив біля керма Володимира Шарана, команда змінилася. Перемоги над «Шахтарем», «Зорею», «Колосом» говорять самі за себе.

При цьому лише в сьомому турі «Олександрія» нарешті провела матч на рідній «Ніці», де якраз завершили укладання нового газону. Своє повернення додому «містяни» відзначили ще однією перемогою — над «Інгульцем» (1:0) і тепер поглядають на конкурентів з високої третьої позиції. Втім, головний тренер порушників спокою великого значення нинішньому становищу команди не надає.

— У п'ятницю ми взяли три очки й стали другими, в суботу «Шахтар» виграв у «Дніпра» і зробив нас третіми, в неділю «Олександрія» цілком могла опуститися ще нижче, — констатує Юрій Володимирович. — Все змінюється дуже швидко, і я не знаю, що буде за тиждень. Перед нами стоїть завдання — фінішувати в першій шістці, на це й орієнтуємося. Рухаємося від гри до гри, намагаємося в кожній брати по максимуму. В кінці сезону підведемо підсумки.

Повне інтерв'ю Юрія Гури читайте у виданні «Футбольний клуб».