19.11.2021, п'ятниця, НТБ СК «Дніпро-1» (м.Дніпрі), матч 15 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, СК «Дніпро-1» — «Олександрія». Початок о 13:00. Температура+12. Глядачів: 80.

Youth: СК «Дніпро-1» — «Олександрія» 3:0 (3:0)

Арбітр: Дмитро Ільченко (Бердянськ), асистенти: Дмитро Башкіров (Донецька обл.), Костянтин Ожійов (Суми). 4-й арбітр: Денис Резніков (Кам'янське). Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов'янськ).

СК «Дніпро-1» (Youth): Кінарейкін Яків, Чалий Богдан, Березанський Руслан, Матюшенко Валентин, Юркевич Назар, Лебедєв Сергій (К), Матюшенко Іван (Александров Микита, 69'), Мельниченко Максим (Бешляга Максим, 78'), Кравченко Ярослав (Свистун Крістіан, 69'), Ківінда Даніель (Приступа Дмитро, 78'), Демиденко Іван (Руденко Данііл, 61')

Запасні: Паршиков Максим, Ніколишин Олександр,  Попов Богдан, Єршов Ілля

Старший тренер: Геннадій Щекотилін

«Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Сацевич Владислав (К) (Романенко Данііл, 46'), Фомба Бурама, Західний Павло, Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій, Скибінський Максим (Радченко Максим,  46'), Вівдич Олександр, Кавєрін Микита (Волковицький Євген, 65'), Базаєв Ярослав (Давиденко Іван, 46'), Андрейчук Андрій (Трофимчук Віталій, 76')

Запасні: Єрмаков Георгій,  Олійник Максим, Ситников Микита

Старший тренер: Олександр Карпов

Попередження: Свистун, 86' — Андрейчук, 66'

Вилучення: Західний, 62’

Голи: Ківінда, 3’, Кравченко,16’, 45’

Перше коло чемпіонату серед юнацьких команд для підопічних Олександра Карпова завершилося у виїзному матчі проти однолітків зі СК «Дніпро-1».

Поєдинок 15 туру вдалим для нашої команди не назвеш. Сусіди по турнірній таблиці не могли похвалитися гарними результатами в попередніх турах (дві нічиї у дніпрян, дві поразки в олександрійців). Мабуть, тому обидві команди прагнули нарешті здобути перемогу.

На жаль для нас, господарі цього футбольного дня виявилися сильнішими. Забивши швидкий гол вже на 3 хвилині, футболісти «Дніпра-1» закріпили перевагу ще двома голами у першому таймі. У олександрійців нічого не виходило в атаці, і всі спроби розмочити рахунок були марними.

Догравали поєдинок містяни у меншості (на 62 хвилині за фол останньої надії з поля був вилучений Павло Західний). Остаточний рахунок зустрічі 3:0.

Сподіваємося, що наступні домашні матчі вже другого кола наші футболісти проведуть більш впевнено й вдало, і порадують олександрійських глядачів забитими голами.