21.10.2021, четвер, стадіон «Чернігів — Арені» (Чернігов), матч 12 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Десна» — «Олександрія». Початок о 13:00. Температура +13. Глядачів: 50.

Youth: «Десна» — «Олександрія» 0:1 (0:1)

Арбітр: Микита Кофанов (Харків), асистенти: Максим Мельниченко (Київська обл.), Володимир Асмаковець (Чернігів). 4-й арбітр: Ігор Сташук (Чернігів). Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Київ).

«Десна» (Youth): Сидоренко Дмитро, Єфименко Владислав (Степанов Сергій, 90+4'), Демяненко Денис, Легкобит Іван, Зібницький Денис, Белич Євгеній (Шейко Богдан, 46'), Божок Богдан (Безгубченко Джіліндо, 46'), Ермеідіс Георгіос (Хапілін Денис, 81'), Макаренко Сергій (К), Коршун Сергій, Пащенко Олексій (Шевага Назар,46')

Запасні: Ходаченко Олександр, Харченко Денис, Кабушка Олександр, Гавриленко Артур

Старший тренер: Вадим Мельник

«Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Сацевич Владислав, Фомба Бурама, Самар Валерій (К), Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій, Трофимчук Віталій (Давиденко Іван, 67'), Олійник Максим (Скибінський Максим, 46'), Вівдич Олександр, Кавєрін Микита, Андрейчук Андрій (Базаєв Ярослав, 78')

Запасні: Єрмаков Георгій, Західний Павло, Волковицький Євген, Романенко Данііл, Бородянський Максим, Радченко Максим

Старший тренер: Олександр Карпов

Попередження: Шейко, 62', Єфименко, 81' — Самар, 55', Кавєрін, 90'

Гол: Вівдич, 7' (пенальті)

Команда Олександра Карпова на виїзді перевірила на міць аутсайдера юнацького чемпіонату – чернігівську «Десну», єдину команду, яка за 11 турів не спромоглася набрати жодного залікового очка.

На жаль, і цього разу для господарів поля дива не сталося. «Олександрія» без особливих проблем подолала суперника. Єдиний гол наша команда забила на початку зустрічі. На 6 хвилині Олександр Вівдич впевенно реалізував пенальті. Надалі, особливо в першому таймі, було дуже помітно домінування гостей на полі, і олександрійці могли забити ще, але трохи не вистачало влучності на завершальній стадії атак.

У другому таймі футболісти «Десни» спробували відігратися, але, рахунок так і залишився незмінним. 0:1.