16.10.2021, субота, стадіон «ГОЛовківський» (Головківка), матч 11–го туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022 «Олександрія» — «Ворскла» (Полтава). Початок о 13:00. Температура +13. Глядачів: 50.

Youth: «Олександрія» — «Ворскла» 1:1 (1:1)

Арбітр: Олексій Гаркуша (Київ). Асистенти: Костянтин Ожійов (Суми), Іван Чернишов (Слов'янськ). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Сергій Березка (Київська обл.).

«Олександрія» Youth: Горох Валентин, Сацевич Владислав, Західний Павло, Самар Валерій (К), Чубатий Дем'ян, Фомба Бурама, Ситников Микита (Скибінський Максим, 82'), Вівдич Олександр, Кавєрін Микита, Базаєв Ярослав (Радченко Максим, 71'), Андрейчук Андрій

Запасні: Мінчев Микита, Волковицький Євген, Романенко Данііл, Олійник Максим, Давиденко Іван, Бородянський Максим, Трофимчук Віталій

Старший тренер: Олександр Карпов

«Ворскла» Youth: Ісенко Павло (К), Мороховець Віталій, Ізотов Данило, Швець Володимир (Коновалов Вадим, 90+1'),  Амількар (Черниш Дмитро, 46'), Крупський Ілля, Нестеренко Іван (Бабешко Ернест, 46'), Хрипчук Данііл, Прус Станіслав, Есеола Адерінсола, Конате Салія Черіф

Запасні: Домолега Олександр, Івашевич Володимир,  Пархоменко Максим, Білик Ярослав, Стаднік Євген, Овсянніков Іван

Старший тренер Віталій Косовський

Попередження:  Чубатий, 27', Самар, 58', Ситников, 68' — Прус, 57', Конате, 76', Коновалов, 90+2'

Голи:  Андрейчук,41’ – Есеола,19’

Невеличка перевага полтавчан вже на 19 хвилині перетворилася на гол. Відзначився Есеола, який точно пробив з близької відстані від воріт. Олександрійці відновили статус-кво на 41 хвилині, коли Андрій Андрейчук після чудової передачі з флангу від Владислава Сацевича, чітко пробив низом — 1:1. Він же міг стати автором дубля, коли, після розіграшу стандарту, пробив з близької відстані. Воротар не без проблем кулаком відбив м’яч в бік.

В перші хвилини другого тайму гра вирівнялася. Було помітно бажання обох команд забити ще. І, схоже, нічия не влаштовувала ні одних, ні  інших. Поступово ініціатива перейшла до олександрійців, які почали контролювати гру і створювати небезпечні моменти, все частіше змушуючи полтавчан закриватися біля власного штрафного майданчику. Запам'ятався чудовий удар на 73 хвилині Дем'яна Чубатого зі стандарту. Але блискуче зіграв кіпер гостей, капітан команди, Ісенко, який витягнув круглого з-під поперечини.

На останніх хвилинах матчу підопічні Віталія Косовського провели декілька небезпечних атак, але рахунок так і залишився незмінним. 1:1.

Після 11 турів чемпіонату наша юнацька команда посідає 6 сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 21 очко.