24.09.21, п'ятниця, стадіон «ГОЛовківський» (Головківка), матч 9–го туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Маріуполь» (Маріуполь). Початок о 13:00. Вхід вільний. Температура +10. Глядачів: 50.

Youth: «Олександрія» — «Маріуполь» 4:0 (3:0)

Арбітр: Андрій Мосейчук (Бердянськ), асистенти арбітра: Олег Якунь (Київ), Гусейн Мустафаєв (Харків), четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Олег Плужник (Харків).

«Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Сацевич Владислав, Західний Павло, Самар Валерій (К), Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій (Ситников Микита,76’), Скибінський Максим (Радченко Максим,61’), Мустафаєв Еміль (Трофимчук Віталій,76’), Вівдич Олександр, Базаєв Ярослав (Кавєрін Микита,61’), Андрейчук Андрій (Давиденко Іван,84’)

Запасні: Лазаренко Павло, Волковицький Євген, Романенко Данііл, Бородянський Максим,

Старший тренер: Олександр Карпов

«Маріуполь» (Youth): Жук Максим, Дудолад Данило (Жидков Ігор,72’), Недес Паоло (К), Хімічев Микита, Царюк Ілля (Поталов Богдан,54’), Кошкош Іван, Плакса Родіон (Філонов Олег,72’), Козішкурт Олег, Козицький Микита, Махиня Микита, Балакай Владислав (Савін Данііл,46’)

Запасні: Костюченко Олександр, Саєнко Олександр, Фурсенко Микита, Бриганцев Ілля, Степаненко Олег

Старший тренер: Сергій Грибанов

Попередження: Мустафаєв,36’, Базаєв,44’, Панченко,66’, Давиденко,87’ – Царюк,27’, Кошкош,37’, Жидков,74’

Вилучення: Давиденко,88’ (друге попередження)

Голи: Базаєв,15’, Мустафаєв,36’, Андрейчук,45’, Кавєрін,90’

В домашньому матчі 9-го тура підопічні Олександра Карпова реабілітувалися в очах своїх вболівальників за прикру поразку від київського «Динамо» у попередньому турі, не залишивши жодного шансу футболістам з «Маріуполя», забивши чотири «сухих» голи.

Вже на 15-ій хвилині Ярослав Базаєв завершив свій рейд лівим флангом хорошим ударом в нижній кут. 1:0.

На 36-й хвилині Еміль Мустафаєв, який цього дня святкував свій день народження, також відзначився забитим м’ячем: обігравши захисника у штрафному майданчику, він пробив і круглий, не без допомоги стійки, опинився у воротах.

На 45-й хвилині «м’яч у роздягальню» забив Андрій Андрійчук, зовсім засмутивши суперника.

У другому таймі маріупольці додали в атакувальних діях, намагаючись скоротити рахунок, але, навіть, вилучення нашого гравця Івана Давиденка суттєво нічого не змінило. А ми, навпаки, забили ще. На 90-й хвилині Микита Кавєрін збільшив рахунок, зробивши його розгромним. Цим голом юні олександрійці привітали з днем народження тренера Андрія Валерійовича Гаврюшова.