Євген Банада і Валерій Лучкевич у збірній 20 туру УПЛ

Новини

За підсумками 20 туру Української Прем’єр-Ліги, в якому «Олександрія» вдома зіграла внічию з командою «Маріуполя», українські спортивні видання сформували символічні збірні. До складу збірних увійшли олександрійці Євген Банада і Валерій Лучкевич.

Євген Банада

– Євген – справжня глиба в центрі поля олександрійців. За традицією він відповідав за все: і за руйнування атак суперника, і за організацію власних атак, і навіть вкотре проявив себе як бомбардир. Не будь Банади на поле, олександрійці могли б зазнати другої поразки поспіль, зазначає оглядач Footboom.

 

Валерій Лучкевич

– 23-річний універсальний гравець починав матч на позиції правого атакувального хавбека, але ще в першому таймі травму отримав Цуріков і Лучкевич змушений був закривати позицію лівого захисника. Дуже хороший матч провів Валерій, був однаково корисний і в обороні, і в атаці, чіплявся за м'яч і на швидкості намагався розвинути комбінацію олександрійців. Багато в чому завдяки його жвавості «Маріуполю» не вистачило сил на кінцівку і олександрійці зрівняли рахунок. (UA-Футбол)

Також Українська Прем’єр-Ліга включила Євгена Банаду і Валерія Лучкевича до символічної збірної найкращих футболістів за підсумком 20 туру Чемпіонату УПЛ.

 

Збірна формується на основі оцінок системи InStat.

Анонс

Зоря
19:30
26/05/2019
"Славутич-Арена", Запоріжжя
Олександрія