Володимир Шаран – найкращий тренер 4 туру Чемпіонату УПЛ!

Новини

Всеукраїнське об`єднання тренерів з футболу аналізує підсумки чергового туру Української Прем'єр-Ліги сезону 2018/19.

Минулого сезону олександрійська команда рано вилетіла з Ліги Європи та не змогла пробитися у шістку найкращих, другий етап провівши у «втішному турнірі». Проте, як бачимо, висновки із тієї ситуації зроблені правильні, а на старті нового сезону олександрійська команда постає найбільш зіграною та цілісною.

Тож наш сьогоднішній лауреат – головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран.

Його підопічні зуміли здолати «Арсенал-Київ» (1:0), здобувши чергову перемогу й продовжуючи йти в лідерах УПЛ з абсолютним показником.

Номінальний результат команди – 4

(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

«Арсенал-Київ» поки що відчуває труднощі оновленого колективу, тому продовжує йти без очок. Утім, ФК «Олександрія» уникла можливої недооцінки суперника й досягла поставленої мети – три очки в скарбничці команди, вона рухається далі без втрат.

Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4

(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Суттєвою втратою господарів стала відсутність травмованого Банади, який демонстрував чудовий сезон у попередніх турах. Однак «Олександрія» укомплектована добре, тому на його місце вийшов Довгий – не менш сильний і навіть більш досвідчений центральний півзахисник.

Майстерність в роботі з кадрами – 5

(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

У награній схемі олександрійців було зроблено дві перестановки вимушена в центрі поля та тактична на фланзі – замість більш націленого на центр атаки Пономаря вийшов Задерака. Обидві рокіровки себе виправдали, гра команди Шарана виявилася гармонійною та відповідною викликам, поставленим грою.

Тренерська майстерність – 5

(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Давно напрацьована схема 4-2-3-1 не потребувала різкого втручання чи перебудови. Первісний тренерський задум спрацював. Заміни проводилися по позиціях. Загалом, команді вдалося реалізувати тренерські задумки, що підтвердив після гри й сам Шаран.

Накопичувальний критерій – 5

(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Дуже символічний тур для олександрійців – 250-й матч Шарана на чолі команди, поліпшення клубного рекорду – безпрограшна серія досягла 15 турів. Дев’ята перемога ФК «Олександрія» поспіль у чемпіонаті. Серія без пропущених м’ячів команди триває із середини травня та досягла 450 хвилин.

Лауреат 4-го ігрового дня в номінації «Тренер туру» Прем’єр-ліги:

Володимир Шаран (ФК «Олександрія»)

Середній бал – 4,6

 

Сайт Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу

 

Прес-аташе ФК «Олександрія» Юрій Біланюк вручає Володимиру Шарану пам’ятну футболку. 12 серпня 2018, перші секунди після матчу ФК «Олександрія» – ФК «Арсенал-Київ».

Анонс

Олександрія
00:00
31/07/2019
КСК Ніка, Олександрія
Шахтар