• Володимире Богдановичу, розкажіть про найближчі плани команди в новому 2020 році?

    

   • Перш за все хочу привітати всіх з новорічним та різдвяними святами. Хочу побажати родинного затишку, здоров’я, наснаги, удачі, щастя і любові. Вболівайте за красивий футбол, підтримуйте нас в 2020 році. Ми вас не підведемо. Що стосується планів, то 10 січня команда збирається на базі, проведемо медичне обстеження та невеличкий втягуючий збір, а вже 14-го відлітаємо до Аланії (Туреччина) в готель «Голд Сіті», туди, де ми проводимо постійні тренувальні збори.

    

   • З якими командами плануєте провести спаринги?

    

   • Заплановано п’ять спарингів. Перші три матчі будуть з болгарськими клубами: 18 січня з командою «Ботев» (Пловдів), який займає 7 місце в національному чемпіонаті Болгарії, 19 січня зіграємо із софіївською «Славією», яка займає 5 сходинку в турнірній таблиці, 21 го — проведемо спаринг з «Черно море» з Варни, яка посідає 6 місце в чемпіонаті. 24 -го січня зустрінемося з «Македонія Гьорче Петров», яка знаходиться на 5 місці першої ліги Північної Македонії, і 26 січня зіграємо проти вірменського ФК «Пюнік», який займає 7 місце в Прем’єр-лізі країни.

    

   • Хто вже поповнив ряди футбольного клубу?

    

   • Це Роман Вантух, півзахисник, який орендований клубом у київського «Динамо» до кінця сезону. Вже практично є домовленість з Артемом Гордієнком, півзахисником молдавського «Шерифа» та Богданом Мишенком, півзахисником, останньою командою якого був білоруський «Торпедо-БелАЗ». На зборах будемо шукати нападника. Це єдина вакансія, яка залишається відкритою.

    

   • До Туреччини полетить рекордна кількість футболістів

    

   • Так. На тренувальній збір ми плануємо взяти 30 гравців. Це буде вперше така велика кількість, тому що хочеться переглянути молодих футболістів з дублю. Крім того, в команді є гравці, які були травмовані. Треба переглянути їх готовність і прийняти рішення з ким далі будемо працювати, а хто залишить клуб.

    

   • Артем Сітало готовий до зборів?

    

   • — Артем вже працює, поки що без м’яча. З м’ячем — під питанням. В Туреччині як раз будемо дивитися на скільки він готовий долучитися до команди.

    

   • Із старожилів всі летять на збори?

    

   Так, летять всі. Але після тренувальних зборів тренерський штаб буде приймати рішення щодо подальшої долі деяких футболістів. Є вірогідність того, що хтось залишить наші лави. Тим паче, що з гравцями я вже говорив і попереджав їх, що хочу підсилити гру команди, а футболістів багато, тому конкуренція буде дуже серйозна. Деякі гравці дублю «Олександрії» будуть віддані в оренду іншим клубам, для того, щоб мати ігрову практику. Збори все покажуть, але поки що про якісь кадрові рішення говорити зарано. Час покаже.