Сьогодні, 2 лютого, до Олександрії завітали юніори та молодіжка луганської «Зорі».

В рамках навчально-тренувальних зборів спочатку свій контрольний поєдинок провели підопічні Юрія Гури.

Протистояння виявилося цікавим, багатим на моменти та голи.

Першими відкрили рахунок олександрійці. На 5 хвилині відзначився Маленков. На 19–й Кавєрін забиває другий гол, зробивши рахунок більш комфортним. Гості почали діяти активніше, в деяких моментах жорстко. Під завісу першого тайму вони залишилися у меншості.

У другому таймі футболісти «Зорі» більше контролювали м’яч, але забили лише один гол. У підсумку перемога команди Юрія Гури 2:1.

Ще більш багатим на голи видався контрольний поєдинок нашої молодіжки. Підопічні Олександра Ломка без проблем переграли однолітків, хоча і пропустили першими на 11-й хвилині матчу.

Ще в першому таймі Коноваленко красивим ударом головою в нижній кут зрівняв рахунок. А у другому таймі спочатку Маєр виводить команду уперед, потім Богдан збільшує рахунок, а наприкінці зустрічі потенційний новачок ФК «Олександрія» U-21 ставить фінальну крапку в цьому протистоянні -4:1.

Наступні матчі в рамках підготовки до другої частини чемпіонату наші команди проведуть у п’ятницю, 5 лютого. Юніори вдома прийматимуть футболістів кропивницького «Олімпіку». А наша молодіжка в цей день на виїзді зустрінеться з ФК «Кремінь»(Кременчук).