УЄФА не затвердила Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи

Новини

Наш регіон не відповідає вимогам Регламенту змагань Ліги Європи УЄФА 2019/2020. Такий висновок від фахівців УЄФА надійшов до клубного офісу «Олександрії» за місяць після проведення інспекції.

Як ми вже повідомляли, у червні інспектори УЄФА відвідали наш клуб – фахівці перевірили готовність інфраструктури стадіону «Ніка» до проведення офіційних міжнародних матчів групового етапу Ліги Європи 2019/2020.

За підсумками візиту інспектори підготували звіт, згідно якому адміністрація УЄФА не змогла прийняти Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи.

Зокрема, представник УЄФА Кіт Далтон в офіційному листі, котрий ми отримали сьогодні, наголосив на таких факторах як надто далека відстань до аеропортів Кривого Рогу, Дніпра й Києва та відсутність у нашому регіоні належної готельної інфраструктури (фактично, перший чотиризірковий готель розташовано більше, ніж в трьох годинах їзди автобусом – звіт). Також, стандарти готелів у нашому регіоні не є прийнятними за розмірами та якістю для розміщення посадових осіб УЄФА, партнерів і вболівальників.  

Про альтернативне місце проведення змагань Ліги Європи УЄФА ми повідомимо найближчим часом.

Анонс

19:55
24/10/2019
Жоффруа Гишар
Олександрія