U-21. «Зоря» – «Олександрія» – 1:1

Матч 31 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Зоря» (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) завершився з рахунком 1:1.

На 17 хвилині олександрійці вийшли вперед – м’яч у ворота господарів забив екс-гравець «Зорі» Євгеній Верхоланцев.

Можливість зрівняти рахунок молоді футболісти «Зорі» мали на 83 хвилині, але удар їх капітана Єгора Шалфєєва з пенальті відбив наш капітан Кирило Злотар.

А вже за три хвилини удача посміхнулася супернику. Передача в штрафну Олександрії, Семен Вовченко виявився спритнішим за всіх і відправив м’яч у ворота нашої команди – 1: 1.

Офіційні особи:

Арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.)

асистенти арбітра – Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро).

4-й арбітр – Микита Богатир (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Євген Абросимов (Одеса).

Зоря: Данило Хмеловський, Євген Чеберко (Андрій Новіков, 46’), Тимофій Сухар (Максим Агапов, 77’), Семен Вовченко, Дмитро Литвин (Володимир Білоцерковець, 82’), Артем Мильченко, Ігор Загоруйко, Ілля Повалій, Даниїл Алефіренко, Єгор Шалфєєв (К), Владислав Борисенко.

Запасні: Дмитро Мацапура, Ігор Решетов, Євгеній Сухіна, Артем Васько.

Старший тренер: Володимир Микитін.

Олександрія: Кирило Злотар (К), Микита Дудка, Вадим Гранчар (Петро Луців, 75’), Маркіян Пиріг, Максим Дубенков, Владислав Шкіндер, Шевчук Святослав, Євгеній Верхоланцев (Віктор Сезар, 78’, Василь Луців, 85’), Сергій Русьян, Андрій Глоба (Назарій Воробчак, 64’), Олександр Кобеляш.

Запасні: Богдан Степанцов, Назар Хрієнко.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Попередження: А. Мильченко (16’), Ілля Повалій (33’), Т. Сухар (72’) – М. Дудка (34’), Н. Хрієнко (82’)

Голи: Євгеній Верхоланцев (15’) – Семен Вовченко (83’).