U-21. «Шахтар – «Олександрія» – 1:1

Матч 28 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Шахтар» (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) завершився з рахунком 1:1.

Гра почалася в гарному темпі з відчутною перевагою «Шахтаря». На 12 хвилині «оранжево-чорні» повели в рахунку: Ордець виконав точну діагональ на Корнієнка, Віктор змістився уздовж лінії штрафного, лишивши без роботи чотирьох футболістів «Олександрії», а Сіпріано в дотик з лівої завдав чудового удару під поперечину – від неї м’яч залетів до сітки.

Кілька разів по воротах бив Конопля. Гості також здійснювали швидкі атаки, проте в більшості епізодів надійно працювали захисники, а Кудрик парирував удар Литвяка з п’яти метрів. До кінця першого тайму кількість підходів до володінь Рудика цілком могла перетворитися в якість, однак бракувало завершення. Так, наприклад, Шевчук не дозволив Сіпріано замкнути простріл з лівого флангу.

Вийшовши з роздягальні, олександрійці додали в агресії, билися за кожен м’яч на половині «гірників» та перекривали вільні зони під час оборони. «Шахтар» різноманітно атакував, і Кащук міг заспокоїти гру з передачі Корнієнка, але в дотик пробив поруч зі штангою. До 60 хвилини й біля воріт Кудрика стали виникати моменти: спершу Шевчук змусив Олега попрацювати зі стандарту, потім голкіпер накрив м’яч під штангою після пострілу Семенова, трохи згодом не дав відзначитись Соколову та Устименку. Результативним у гостей виявився вихід на заміну Русьяна, який провів на полі лише дві хвилини: після вкидання з-за бокової до штрафного і невдалого виносу Сергій опинився на підборі й вразив лівий кут – 1:1. Протягом часу, що лишався, гра йшла на три результати: м’яч не затримувався в центрі, двічі не влучив у площину Глагола, Глоба пробив у поперечину, а Коноплі, який виконував останній штрафний, завадив рикошет.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию претендентів на медалі.