07.03.2021, субота, НТБ «Дніпро-1» (м. Дніпро), матч 17–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2020/2021 «Дніпро-1» — «Олександрія»  Початок о 12.00. Температура повітря 0. Глядачів 506

«Дніпро-1» U-21 — «Олександрія» U-21 8:0 (3:0)

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра: Олександр Корнійко (Миргород), Олексій Миронов (Полтава), 4-й арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро). Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Київ).

«Дніпро-1» U-21: Зновенко Мирослав, Батагов Арсеній (Жінчин Богдан, 46'), Сафронов Олександр, Заєць Сергій (К), Сидоренко Назар, Соловйов Максим, Ярмолюк Єгор, Білл (Ховайко Кирило, 46'), Гора Богдан (Митченко Владислав,79'), Домарацький Костянтин (Тяпкін Максим, 69'), Гонсалвез (Рубчинський Валентин, 63')

Запасні: Макаровський Гліб, Кононов Микита,  Хижняк Олексій,  Лебедєв Сергій

Старший тренер: Олександр Поклонський

«Олександрія» U-21: Музичка Іван, Гордієнко Артем (Андріца Артем,69'), Коноваленко Максим, Пастухов Павло (К) (Харченко Матвій,46'), Сергієнко Данило, Петренко Іван (Каранга Ян,46'), Янчак Вадим, Кобенда Назар (Мухаматгалєєв Владислав, 69'), Голованов Микита, Гаркуша Владислав (Гезело Юрій,78'), Мустафаєв Еміль

Запасні: Борисенко В'ячеслав, Микитюк Максим,  Богдан Антон

Старший тренер: Олександр Ломко

Попередження: Білл, 27’ – Каранга,60, Музичка,79'’

Голи: Білл,16’, 26’, Ярмолюк, 32’, Жінчин, 62’, Соловйов, 70’, Тяпкін, 74’, Рубчинський,80’ (пен), 86’

Третій тур поспіль олександрійці втрачають очки. Цього разу сильнішими виявилися гравці молодіжного складу «Дніпра-1».

На початку поєдинку ініціатива була за нашими гравцями. Навіть капітан команди Павло Пастухов вже на 2 хвилині міг на відкривати рахунок. Але його удар низом пройшов поруч зі стійкою. А далі господарювати на полі почали дніпряни. За 16 хвилин їм вдалося забити 3 голи без відповіді, та й ініціатива територіальна та ігрова протягом перших 45 хвилин була саме за господарями поля. Ми намагалися відігратися, але всі спроби були марними.

У другому таймі суттєво нічого не змінилося. Дніпряни контролювали м’яч і всі свої моменти використовували на всі 100%. П’ять моментів п’ять голів, один із яких з пенальті. Кінцевий рахунок просто розгромний для нашої команди — 8:0.

Нагадаємо, що в наступному турі дублери «Олександрії» вдома прийматимуть однолітків з донецького «Олімпіка». Матч відбудеться у суботу, 13 березня. Прийдіть та підтримайте нашу молодіжку. Про час початку матчу повідомимо пізніше. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.