U-21. «Олександрія» – «Шахтар» – 1:0

Матч 23 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Шахтар» (U-21) завершився з рахунком 1:0.

Перше знайомство між молодіжними складами «Олесандрії» і «Шахтаря» відбулося 28 жовтня 2011 року в Олександрії на стадіоні «Олімп». Вже на початку зустрічі гравець «Шахтаря» Вячеслав Чурко відкрив рахунок, який виявився єдиним у першому таймі. Друга половина матчу розпочалася з атаки олександрійців, і незабаром Давід Янчик відновив рівновагу. Але вже за три хвилини господарі залишилися в меншості після вилучення з поля Євгенія Піскуна. В середині другого тайму гірники знову вийшли вперед після влучного удару Руслана Кисиля, але Артем Полярус зрівняв рахунок і врятував олександрійців від поразки.

У нинішньому Чемпіонаті обидві попередні зустрічі суперників завершувалися з однаковим рахунком – 0:0.

Отже, це була вже третя зустріч олександрійців і гірників у цьому Чемпіонаті. Ця гра мала велике значення для обох команд. В разі перемоги олександрійці значно збільшували свої шанси в боротьбі за срібні нагороди, а дублери «Шахтаря» в разі перемоги їх би ще не втрачали.

Зустріч розпочаласа атаками наших футболістів, але перші гострі моменти біля воріт «Шахтаря» виникли лише в середині першого тайму. І в обох випадках – за участі Максима Куліша. Спочатку після верхової подачі Олега Соколова з правого флангу Максим наніс удар під перекладину, але в цьому епізоді надійно зіграв кіпер гостей Євген Кучеренко, перевівши м’яч на кутовий.

За кілька хвилин вінгер олександрійців змістився в центр і пробив, але м’яч після удару в ближній кут пролетів поруч зі стійкою.

І в подальшому гра проходила в цікавій та напруженій боротьбі, а єдиний м’яч який вирішив долю цієї зустрічі, був забитий на початку другого тайму.

Кирило Костенко зробив точну передачу на Євгена Протасова, і той головою відправив м’яч в сітку воріт «Шахтаря» – 1:0.

Після забитого голу наші футболісти мали ще кілька моментів, щоб закріпити успіх, але не змогли їх використати. Найбільш реальний шанс втратив Сергій Русьян, коли після його удару воротар гірників якимось дивом вибив м’яч з лінії воріт.

В цілому, заслужена перемога «Олександрії», яка значно підвищила шанси підопічних Андрія Купцова в боротьбі за срібні нагороди Чемпіонату.

Чемпіонат U-21. 23 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» – 1:0 (0:0).

2 квітня 2019, вівторок, 16.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 150 глядачів. 7°C.