12.12.2020, субота, стадіон «Ніка+». Матч 13 туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Зоря». Початок 0 13.00. Без глядачів. -2

«Олександрія» U-21 — «Зоря» U-21 2:0 (1:0)

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька обл.), асистенти арбітра: Тарас Чопілко (Київська обл.), Володимир Коротін (Київ), четвертий арбітр: Федан Денис (Олександрія), спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

«Олександрія»: Рудик Дмитро, Дудка Микита (К) (Пастухов Павло, 46’), Янчак Вадим, Глоба Андрій (Каранга Ян, 60’), Підручний Денис, Івахно Максим (Гаркуша Владислав, 80’), Кобенда Назар, Мельник Олександр, Самар Валерій, Мишенко Богдан (Петренко Іван, 77’), Новіков Андрій (Мустафаєв Еміль, 90+3’)

Запасні: Проценко Ярослав, Микитюк Максим, Коноваленко Максим, Маєр Олександр

Старший тренер: Олександр Ломко

«Зоря»: Сапутін Олександр, Агапов Максим (К), Махонін Артем, Леонов Владислав, Сухар Тимофій, Нагнойний Денис (Євтушенко Олександр, 78’), Янковський Олег, Сміян Максим (Кисіль Ярослав, 68’), Лук'янченко Володимир (Дудник Юрій, 89’), Нерух Віталій, Тузенко Данило (Лєгостаєв Артем, 58’)

Запасні: Спотаренко Марк, Яриш Степан

Старший тренер: Василь Баранов

Попередження: Янчак, 52’, Глоба, 53’, Івахно, 64’ – Тузенко, 24’, Нагнойний,45+1’, Сухар, 52’, Лук’янченко, 69’, Кисіль, 90+3’

Вилучення: Підручний, 54’

Голи: Івахно, 8’ (пенальті), Глоба, 49’

Матч молодіжних команд пройшов у безкомпромісній боротьбі на зустрічних курсах. Олександрійці відзначилися швидкими голами у першому й у другому таймі. Спочатку Максим Івахно чітко реалізував пенальті на 7-й хвилині, а на 48-й хвилині Андрій Глоба забиває другий. Зробивши рахунок більш комфортним для себе, господарі поля віддали ініціативу луганчанам. Моменти у гостей теж виникали, але серйозно потурбувати ворота Дмитра Рудика їм не вдалося. Треба відзначити, що практично весь другий тайм наші футболісти грали вдесятьох. Пряму «червону» отримав Денис Підручний, але це не завадило олександрійцям залишити ворота сухими. 2:0.

Осінню частину чемпіонату команда Олександра Ломка завершує на мажорній ноті, закріпившись на третій сходинці турнірної таблиці.