U-21. «Олександрія» – «Карпати» – 1:2

В суботу 20 жовтня на стадіоні «Олімп» в Олександрії вихованці Андрія Купцова приймали ровесників з львівських «Карпат». Матч 12 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Карпати» завершився з рахунком 1:2.

Це був 12-й матч сьогоднішніх суперників в чемпіонаті України серед молодіжних команд. Тричі перемагали наші земляки, п’ять разів – львів’яни, і ще три зустрічі завершилися внічию.

Прикметно, що до звітної зустрічі олександрійці ще жодного разу не перемагали вдома львів'ян.

Не принесла дивідендів нашим футболістам і сьогоднішня зустріч, хоча початок гри пройшов з перевагою гравців «Олександрії». Вже перша атака нашої команди ледве не завершилася голом. Після  подачі з флангу на вістрі атаки опинився Денис Устименко, але після його удару головою м’яч пролетів вище воріт. За кілька хвилин  Максим Куліш вже з іншого флангу зробив націлену передачу на Вадима Гранчара, але, на жаль, і Вадим не влучив у ворота гостей. Поступово гра вирівнялася, і гострі моменти виникали вже біля воріт обох команд.

В середині першого тайму Олег Веремієнко головою наніс небезпечний удар, але Владислав Леванідов зіграв безпомилково. За кілька хвилин Влад ще раз рятує свою команду, забираючи м’яч в ногах Санчеса.

Олександрійці відповіли гарматним ударом Тимура Стецькова, але м’яч пролетів трохи вище воріт.

За хвилину вже львів’яни втратили можливість відкрити рахунок, коли після передачі з флангу Ростислав Лях не влучив у ворота з кута воротарського майданчика.

В кінці тайму Кирило Прокопчук у боротьбі з Санчесом, на думку арбітра матчу Юрія Іванова, порушив правила. Рефері призначає пенальті, яке чітко реалізовує Ростислав Лях.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак олександрійців, які створили кілька моментів біля воріт «Карпат», але реалізувати їх не зуміли. Денис Устименко та Вадим Гранчар не влучили у ворота, а після удару головою Гліба Бухала чудову реакцію продемонстрував  Герман Пеньков.

Час минав, і танули шанси нашої команди на порятунок матчу. До того ж, гості на 80 хвилині подвоїли рахунок, коли Остап Притула обвідним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у кут воріт «Олександрії». Відчайдушний кидок Владислава Леванідова становища не врятував – 0:2.

Лише за 5 хвилин до кінця зустрічі нашим землякам вдалося розмочити рахунок. В штрафному майданчику гості порушили правила проти Дениса Устименка, і капітан «Олександрії» з точки не залишив шансів кіперу «Карпат» – 1:2.

Останню нагоду відігратися олександрійці втратили в самому кінці матчу, коли після подачі кутового Сергієм Русьяном Гліб Бухал і Кирило Костенко не дотягнулися до м’яча.

На жаль, фортуна на «Олімпі» і цього разу всміхнулася нашим суперникам зі Львова.

Чемпіонат U-21. 12 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Карпати» – 1:2 (0:1).

20 жовтня 2018, субота, 15.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 400 глядачів. 21°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.)

асистенти арбітра – Андрій Скрипка (Кропивницький), Олександр Жуков (Харків)

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Валерій Курганов (Олександрія).

Олександрія: Владислав Леванідов, Кирило Прокопчук – К, Дмитро Семенов (Кирило Костенко, 84’), Гліб Бухал, Денис Устименко, Вадим Гранчар (Сергій Русьян, 73’), Кирило Дришлюк (Вадим Вітенчук, 46’), Євгеній Верхоланцев, Максим Куліш (Максим Дубенков, 61’), Тимур Стецьков, Владислав Шкіндер.

Запасні: Олег Білик, Іван Гура, Назар Хрієнко.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Карпати: Герман Пеньков, Олег Веремієнко, Олександр Авраменко, Роман Слива, Дмитро Саутін, Ростислав Лях (Богдан Куртяк, 66’), Роман Толочко – К, Віталій Сільченко, Володимир Рудюк, Остап Притула, Санчес Катріель Ігнасіо (Юрій Черепущак, 44’).

Запасні: Вадим Ющишин, Олександр Рибачук, Максим Дерман.

Старший тренер: Олександр Чижевський.

Попередження: Є. Верхоланцев (71’), М. Дубенков (79’), Д. Семенов (82’), С. Русьян (87’), Д. Устименко (90’) – О. Притула (47’), В. Сільченко (82’).

Вилучення: Є. Верхоланцев (82’ – друге попередження)

Голи: К. Прокопчук (85’ – пенальті) – Р. Лях (42’ – пенальті), О. Притула (80’).