U-21. «Олександрія» – «Динамо» – 1:0

Матч 16 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» (Київ) завершився з рахунком 1:0.

У минулому, 15 турі Всеукраїнських змагань олександрійські дублери у Щасливому зіграли з командою ФК «Арсенал-Київ» унічию з рахунком 1:1, а дублери київського «Динамо» у Чапаївці перемогли команду з ФК «Маріуполь» – 4:1. Олександрійці наразі посідають другу сходинку турнірної таблиці молодіжного Чемпіонату України, наші суперники – на 1 місці.

Вперше футболісти U-21 «Олександрії» та «Динамо» зустрілися 15 липня 2011 року в Олександрії на стадіоні «Олімп». Єдиний м’яч, який вирішив долю цього матчу, провів у ворота киян нападаючий господарів поля Сергій Давидов на 8 хвилині зустрічі. Прикметно, що тренером динамівських дублерів на той час був Олександр Хацкевич – нинішній головний тренер «Динамо».

Загалом, в чемпіонатах України суперники провели 11 матчів. Дві перемоги олександрійців, три нічиї та шість разів перемагали кияни. Різниця м’ячів у цих зустрічах 18-7=+11 на користь «Динамо».

Голи у складі нашої команди забивали: Сергій Давидов, Василь Грицук, Антон Шендрік, Тимур Стецьков, Олексій Зінкевич, Гліб Бухал та Денис Устименко. У складі киян найбільше м’ячів забивали: Назарій Русин – 5, Роман Яремчук – 3, Ахмед Алібеков – 2 та Артем Бєсєдін – 2 м’ячі.

Без розвідки розпочалася зустріч лідерів Чемпіонату України серед молодіжних команд U-21 «Олександрії» та київського «Динамо».

Вже на перших хвилинах матчу Євгеній Смирний мав можливість відкрити рахунок, але господарів врятував Кирило Злотар, який перевів м’яч на кутовий після удару динамівця.

До речі, Кирило вже протягом 360 хвилин не пропускає м’ячі у власні ворота. Бажаємо продовжити цю серію і в наступних матчах.

За кілька хвилин вже олександрійці втратили свій шанс, коли після виконання стандарту Глібом Бухалом Кирило Прокопчук в падінні головою пробив поруч зі стійкою воріт.

До середини першого тайму наші футболісти створили ще кілька гострих моментів біля воріт киян, але, на жаль, ударам Максима Дубенкова та Сергія Русьяна бракувало влучності.

На 27 хвилині кияни в своєму штрафному майданчику порушили правила і Гліб Бухал впевнено реалізував пенальті. А вже за хвилину арбітр матчу Віталій Романов вилучає з поля Олександра Романчука (за друге попередження), і гра вже повністю зміщується на половину поля гостей.

До перерви олександрійці втратили ще кілька можливостей подвоїти рахунок. У кількох епізодах вдало зіграв кіпер «Динамо» Артур Рудько, а в решті моментів олександрійців підвела реалізація.

Після перерви наші земляки продовжували атакувати і не давали киянам перехопити ініціативу.

Найбільш небезпечний момент виник біля воріт гостей на 49 хвилині матчу, коли м’яч після удару Ореста Ткачука і рук Артура Рудька влучив у стійку воріт.

Будь-які намагання гостей переломити хід матчу ні до чого не призводили.

Наша команда впевнено довела гру до заслуженої перемоги, скоротивши відставання від гравців «Динамо» в турнірній таблиці до двух очок.

Чемпіонат U-21. 16 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» (Київ) – 1:0 (1:0).

24 листопада 2018, субота, 13.00. Олександрія, стадіон «Ніка», поле зі штучним покриттям. 250 глядачів. -5°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)

асистенти арбітра – Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.).