U-21. «Олександрія» – «Десна» – 5:0

Матч 5 туру Чемпіонату U-21 сезону 2019/2020 ФК «Олександрія» – ФК «Десна» завершився з рахунком 5:0.

Перед цією зустріччю суперники знаходилися поруч в турнірній таблиці, тому гра викликала великий інтерес. Футболісти «Десни» посідали третю сходинку, а наші хлопці – четверту.

Олександрійці розпочали зустріч, активно використовуючи фланги, але передачі в центр штрафного майданчика не несли загрози воротам «Десни».

Нарешті, чудова подача з флангу на 15 хвилині завершилася голом. Максим Дубенков прийняв м’яч від свого тезки Куліша, й чудовим ударом з лету відправив м’яч в дальній кут воріт – 1:0.

За 5 хвилин знову відзначилася зв’язка Куліш-Дубенков. Перший прострілив уздовж воріт, а другий влучним ударом подвоїв рахунок.

Гості перший гострий момент біля воріт «Олександрії» створили тільки на 39 хвилині матчу після стандарту, але до завершального удару справа не дійшла.

Натомість, наші футболісти продовжували атакувати і створювати загрози воротам «Десни».

Збільшити рахунок у першому таймі мали можливість ті ж Максими Дубенков і Куліш та Кирило Дришлюк, чудовий удар якого під поперечину блискуче парирував кіпер гостей Максим Татаренко.

Після перерви олександрійці не збавили оберти, а продовжували шукати щастя біля воріт «Десни». Найбільш активними в ці хвилини у складі «Олександрії» були Куліш і Дубенков, Денис Устименко й Кирило Дришлюк.

На 67 хвилині Денис Устименко змістився в центр, і з лівої ноги влучно пробив у кут воріт – 3:0.

Після цього тренер олександрійців Олександр Ломко провів кілька замін, які посилили гру команди. В кінцівці матчу м’яч ще двічі побував у воротах «Десни».

Спочатку Андрій Новіков скористався помилкою захисників суперника й забив свій перший гол у складі нашої команди, а за кілька хвилин він же після чудової подачі з флангу Андрія Глоби головою підвів підсумок матчу.

Яскрава та впевнена перемога «Олександрії», яка вивела наших молодих футболістів до групи лідерів Чемпіонату України.

Чемпіонат U-21. 5 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Десна» – 5:0 (2:0).

23 серпня 2019, п’ятниця, 12.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 100 глядачів. 34°C.

Арбітр –  Олександр Омельченко (Слов’янськ), асистенти арбітра – Володимир Думенко (Харків), Володимир Шланчак (Городище). 4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу і делегат Української асоціації футболу – Олександр Кран (Харків).

Олександрія: Олег Білик, Кирило Прокопчук (К, Олександр Мельник, 46’), Денис Устименко, Кирило Дришлюк (Микита Дудка, 77’), Іван Гура, Олег Соколов, Максим Дубенков, Віктор Сезар (Андрій Новіков, 70’), Максим Куліш (Андрій Глоба, 72’), Владислав Бабогло, Богдан Литвяк (Максим Івахно, 62’).

Запасні: Микола Ярошевич, Назар Хрієнко.

Старший тренер: Олександр Ломко.

Десна: Максим Татаренко, Віталій Приндета, Едуард Галстян (К), Мирослав Сердюк, Даніїл Давиденко, Микола Сираш, Олександр Руденко, Рєнат Мочуляк (Микита Фалько, 26’), Євгеній Белич (Андрій Слотюк, 62’), Микита Попинака (Кирило Бабашев, 60’), Ілля Шевцов (Сергій Пічугін, 56’).

Запасні: Кирило Бабашев, Анатолій Остапенко, Гліб Скрибка, Ілля Чайка.

Старший тренер: Олександр Пищур.

Попередження: О. Соколов (9’) – С. Пічугін (69’)

Голи: Максим Дубенков (15’, 20’), Денис Устименко (67’), Андрій Новіков (76’, 84’).