U-21. «Олександрія» – «Десна» – 4:1

В суботу 3 листопада на стадіоні «Олімп» в Олександрії підопічні Андрія Купцова приймали команду чернігівської «Десни». Матч 14 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Десна» завершився з рахунком 4:1.

Олександрійці, граючи проти аутсайдера Чемпіонату, провели весь перший тайм в атаках. Гості ж мали лише кілька нагод атакувати ворота суперників. В діях олександрійських футболістів, здавалося б, було усе – швидкість, дриблінг, точні передачі. Але на перешкоді кожному м’ячу у воротах «Десни» стояв Максим Татаренко. Відзначимо, що своїми діями на полі вирізнявся Максим Задерака, який вже відновив свої сили після травми.

У другому таймі картина докорінно змінилася. Господарі додали в швидкостях, а в редутах гостей з’явилися вільні зони, чим і скористалися підопічні Андрія Купцова. У першому моменті першим на добиванні опинився Орест Ткачук, який відкрив рахунок у матчі. Орест забив і другий м’яч, завершивши багатоходівку партнерів.

Щойно вийшовши на заміну Оресту Ткачуку, Євгеній Верхоланцев забиває третій м’яч у ворота «Десни».

За кілька хвилин відзначився ще один гравець, який вийшов на заміну. Максим Дубенков переграв кіпера гостей і довів рахунок до розгромного. Рахунок міг збільшитися до зовсім вже неприємного для гостей, коли арбітр матчу Микола Балакін призначив пенальті у ворота «Десни», але нехитрий удар капітана олександрійців Кирила Прокопчука парирував голкіпер «Десни».

Захопившись атаками, олександрійці прогавили контрвипад гостей, і Роман Вовк, опинившись сам на сам з Дмитром Рудиком, забив гол престижу.

Чемпіонат U-21. 14 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Десна» (Чернігів) – 4:1 (0:0).

3 листопада 2018, субота, 14.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 200 глядачів. 15°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)

асистенти арбітра – Андрій Скрипка (Кропивницький), Семен Шлончак (Черкаси).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Олег Деревінський (Київ).

Олександрія: Дмитро Рудик, Кирило Прокопчук – К, Андрій Глоба, (Сергій Русьян, 72) Дмитро Семенов (Богдан Литвяк, 46’), Гліб Бухал, Денис Устименко, Іван Гура, Орест Ткачук (Євгеній Верхоланцев, 68’), Вадим Вітенчук (Кирило Костенко, 58’), Максим Задерака (Максим Дубенков, 46’), Тимур Стецьков.

Запасні: Кирило Злотар, Владислав Шкіндер.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Десна: Максим Татаренко, Олександр Руденко, Ярослав Черноусов (Ігор Самойленко, 71), Мирослав Сердюк – К, Едуард Галстян, Олександр Довгий, Микита Попинака (Гліб Скрибка, 77’), Євгеній Белич (Олександр Постернак, 56’), Микита Фалько, Сергій Тичинін (Ілля Чайка, 77’), Роман Вовк.

Запасні: Владислав Коломієць, Олексій Тимошенко.

Старший тренер: Вадим Мельник.

Попередження: К. Прокопчук (47’), Б. Литвяк (89’)  – М. Попинака (43’).

Голи: Орест Ткачук (53’, 66’), Євгеній Верхоланцев (69’), Максим Дубенков (72’) – Роман Вовк (79’).

На 75 хвилині Кирило Прокопчук не реалізував пенальті (воротар).