U-21. «Олександрія» – Чорноморець» – 2:1

У п’ятницю 5 жовтня на стадіоні «Олімп» в Олександрії команда дублерів приймала гостей з Одеси. Матч 11 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Чорноморець» завершився з рахунком 2:1.

Як і належить лідеру Чемпіонату України серед молодіжних команд (U-21), футболісти «Олександрії» з перших хвилин заволоділи ініціативою і повели планомірний наступ на ворота гостей.

Вже в першій десятихвилинці матчу господарі створили кілька гострих моментів біля воріт моряків, але, на жаль, реалізувати їх не зуміли.

А от перша атака одеситів завершилась голом. Після помилки захисників «Олександрії» Михайло Плохотнюк влучно пробив головою в нижній кут воріт Дмитра Рудика – 0:1.

За кілька хвилин олександрійці мали шанс відігратися, але Кирило Костенко з вигідної позиції не влучив у ворота суперника. Також чудовий момент не реалізував Дмитро Семенов після вивіреної передачі Тимура Стецькова після стандарту.

А відігралися наші хлопці на 28 хвилині матчу. Вадим Гранчар отримав діагональну передачу з правого флангу, вийшов сам на сам з Дмитром Безруком, і не залишив йому шансів – 1:1.

До перерви наші футболісти втратили ще кілька моментів. Двічі міг відзначитися Денис Устименко. У першому випадку після його удару м’яч від руки голкіпера гостей влучив у стійку, а в другому Денис головою пробив мимо пустого кута воріт. Міг забити і Тимур Стецьков після сольного проходу, але в останню мить м’яч зрізався у нього з ноги.

У другому таймі олександрійці продовжували атакувати, і нарешті на 50 хвилині зустрічі відзначився кращий бомбардир команди Денис Устименко, який влучним ударом головою завершив зусилля партнерів.

Він міг відзначитися і на 63 хвилині матчу, коли після подачі Сергієм Русьяном кутового м’яч влучив у руку гравця «Чорноморця» і арбітр зустрічі Іван Бондар без вагань призначив пенальті. Перший удар Дениса Дмитро Безрук парирував, а повторний надійно зафіксував у своїх руках.

На останніх хвилинах матчу Дмитро Безрук ще двічі рятував свою команду: після удару Дмитра Семенова (в дев’ятку) та Владислава Бабогла.

Ця перемога дозволила футболістам «Олександрії» закріпитися на першій сходинці турнірної таблиці й з надією чекати матчу з одним з лідерів Чемпіонату – львівськими «Карпатами».

Чемпіонат U-21. 11 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Чорноморець» – 2:1 (1:1).

5 жовтня 2018, п’ятниця, 15.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 50 глядачів. 13°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Іван Бондар (Київ)

асистенти арбітра –  Андрій Скрипка (Кропивницький), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)

4-й арбітр – Дмитро Попельницький (Кропивницький).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Олександр Кран (Харків).

Олександрія: Дмитро Рудик, Кирило Прокопчук – К (Гліб Бухал, 46’), Дмитро Семенов, Денис Устименко (Євгеній Верхоланцев, 83’), Кирило Костенко, Владислав Бабогло, Вадим Гранчар (Максим Куліш, 77’), Орест Ткачук (Сергій Русьян, 59’), Вадим Вітенчук, Кирило Дришлюк (Богдан Литвяк, 87’), Тимур Стецьков.

Запасні: Кирило Злотар, Владислав Шкіндер.

Старший тренер: Андрій Купцов

Чорноморець: Дмитро Безрук – К, Вячеслав Велєв, Микола Буряченко, Олександр Городенко, Олександр Калітов, Максим Войтіховський, Микита Шонія (В’ячеслав Цокан, 75’), Вадим Свірчук, Дмитро Вдовиченко (Богдан Саблін, 63’), Михайло Плохотнюк, Дмитро Семенів.

Запасні: Валерій Дємєнчук, Олександр Польовий, Максим Демчук, Владислав Клюєв.

Старший тренер: Альберт Ковальов.

Попередження: В. Бабогло (58’) – М. Шонія (7’), В. Велєв (65’)

Голи: В. Гранчар (28’), Д. Устименко (50’) – М. Плохотнюк (10’)