U-21. «Олександрія» – «Арсенал-Київ» – 1:0

Матч 29 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Арсенал-Київ» (U-21) завершився з рахунком 1:0.

Після невдачі дублерів київського «Динамо» в останній грі проти полтавської «Ворскли» наші земляки отримали чудовий шанс скоротити відставання від лідера Чемпіонату.

І це їм вдалося, хоча для перемоги нашим футболістам довелося добряче попрацювати.

Матч розпочався з атак олександрійців, а от перші гольові моменти виникли саме біля їх воріт.

На 9 хвилині після прострілу з флангу Івана Петренка його тезко Іван Гура першим встигає до м’яча і вибиває його на кутовий.

За кілька хвилин гострий прохід Владислава Семотюка ціною порушення правил ліквідує Кирило Прокопчук.

У другій половині першого тайму вже олександрійці змарнували кілька шансів відкрити рахунок у зустрічі після ударів Сергія Русьяна, Максима Дубенкова та Олега Соколова, а Івану Гурі не вистачило навиків нападаючого, коли він опинився на ударній позиції.

Після перерви наші гравці значно додали в швидкості і гра прийняла односторонній напрямок.

Моменти біля воріт «Арсенала» виникали один за одним, але реалізувати їх нашим землякам ніяк не вдавалося.

Кілька разів гостей виручав кіпер Орест Будюк, а ударам Дмитра Семенова, Максима Дубенкова і Євгенія Верхоланцева бракувало влучності.

На 75 хвилині масована атака нашої команди мала завершитися голом у ворота гостей, але олександрійський бразилець Віктор Сезар, який щойно вийшов на заміну, з вигідної позиції пробив вище воріт.

Вирішальною в матчі стала друга компенсована арбітром хвилина. Капітан олександрійців зробив чудову верхову передачу в центр штрафного майданчика на Андрія Глобу, який головою невідпорно пробив у ближню дев’ятку – 1:0!

Важка, але заслужена перемога нашої команди, яка продовжує боротися за найвищі нагороди чемпіонату.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.)

асистенти арбітра – Андрій Скрипка (Кропивницький), Олександр Корнійко (Миргород).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Валерій Курганов (Олександрія).

Олександрія:  Олег Білик, Кирило Прокопчук (К), Олег Соколов, Вадим Гранчар, Максим Дубенков (Андрій Глоба, 61’), Святослав Шевчук (Маркіян Пиріг, 46’), Дмитро Семенов, Сергій Русьян (Євгеній Верхоланцев, 66’), Іван Гура, Максим Куліш (Віктор Сезар, 75’), Олександр Мельник (Владислав Шкіндер, 21’).

Запасні: Кирило Злотар, Назар Хрієнко.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Арсенал:  Орест Будюк, Максим Аверін, Богдан Колесник, Емін Сафіханов, Олександр Осман (К), Дмитро Шевченко, Дмитро Тулін (Дмитро Бабан, 85’), Микита Кіщук, Денис Громок (Орхан Ібадов, 90’), Владислав Семотюк (Данило Колесник, 79’), Іван Петренко (Євгеній Заяць, 46’).

Запасні: Даніїл Батрак.

Старший тренер: Владислав Гуменюк.

Попередження: К. Прокопчук (25’), С. Шевчук (35’), В. Гранчар (72’), О. Соколов (81’) – І. Петренко (3’), М. Аверін (48’), Є. Заяць (69’).

Гол: Андрій Глоба (90+2’).

Післяматчевий коментар старшого тренера ФК «Олександрія» (U-21) Андрія Купцова:

– Ми передбачили, що ця гра буде важкою. За два дні до гри, коли ми на теоретичних заняттях розбирали гру суперника, я зробив акцент на тому, що цій команді втрачати нічого. Задачу потрапити до верхньої шістки Чемпіонату вони виконали, а шансів поборотися за призове місце ця команда не має. Саме тому, що команді нічого не потрібно, її футболісти відчувають певну свободу, на них нічого не тисне.

А на футболістів нашої команди тиснув у першу чергу результат, враховуючи вчорашню гру «Динамо» проти «Ворскли».

Звісно, що ми налаштовували хлопців на максимальний результат, але те, що гра склалася саме так – це було очікувано. Тим не менше, ми маємо результат, який був потрібен на даний момент. Ми будемо грати до останніх сил і боротися за високе місце в Чемпіонаті.

Щодо, власне, гри. Звісно, нам прийшлося важкувато. Кожна команда грає так, як їй дозволяє суперник. Сьогодні нам суперник не дав грати так, як ми хотіли.

Я маю віддати належне нашому супернику – команді «Арсенала».

Я вдячний нашим хлопцям за те, що вони не зупинилися у другому таймі, намагалися максимально витиснути з кожної ситуації, і в кінці забили такий важливий для нас гол. Гравець, який вийшов на заміну – Андрій Глоба, сьогодні став героєм матчу. У минулій грі проти «Шахтаря» героєм матчу став Сергій Русьян, який теж вийшов на заміну й забив такий потрібний нам м’яч. Я надзвичайно вдячний хлопцям – і тим, які виходили в складі, і тим, хто вийшов на заміну й підсилив гру, додав динаміки. Можливо, нам сьогодні трохи більше пощастило – але ми більше цього хотіли.