745

03.04.2021, субота, стадіон «Олімп» (м-н «Перемога»), матч 20–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2020/2021 «Олександрія» — «Динамо» (Київ). Початок о 13.00.

«Олександрія» — «Динамо» 1:1 (0:1)

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків), асистенти арбітра: Віталій Сухін (Одеса), Дмитро Козорезов (Одеса), четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Олександр Войтюк (Запоріжжя).

«Олександрія»: Лазаренко Павло, Коноваленко Максим (К), Мухаматгалєєв Владислав, Петренко Іван, Дришлюк Кирило, Глоба Андрій, Каранга Ян, Кобенда Назар, Бухал Гліб, Мустафаєв Еміль, Гаркуша Владислав

Запасні: Щепковський Данило, Микитюк Максим, Маєр Олександр, Харченко Матвій, Андріца Артем, Кобеляш Олександр, Богдан Антон

Старший тренер: Олександр Ломко

«Динамо»: Моргун Валентин, Біловар Крістіан, Михайленко Микола (К), Вівчаренко Костянтин, Надольський Ярослав, Ванат Владислав, Бражко Володимир, Волошин Назар, Скорко Даніл, Клейтон, Алібеков Ахмед

Запасні: Тугай Іларіон, Єфіменко Дмитро, Горбач Ігор, Власов Олег, Тлумак Юрій, Кузик Денис, Хондак Даниїл, Завгородній Максим

Старший тренер: Юрій Мороз

Матч пройшов під диктовку наших гостей. З перших хвилин поєдинку динамівці заволоділи ініціативою, закривши нас біля власного штрафного майданчика. Олександрійці змушені були грати на відбій, жодного разу не створивши біля воріт Моргуна бодай щось схоже на загострення. У киян моментів вистачало, але відкрити рахунок підопічним Юрія Мороза вдалося лише під завісу першого тайму. На 41 –й хвилині Ян Каранга зфолив у власному штрафному майданчику і арбітр без вагань показав на позначку. Одинадцятиметровий пробивав Ванат. Наш кіпер, Павло Лазаренко, вгадав напрям польоту м’яча і у падінні відбив його, правда не дуже вдало – перед собою, чим одразу скористався Ванат, який був поруч, і з другої спроби все ж таки забив.

Після перерви домінування киян продовжилося. Хоча олександрійці скористалися чи не єдиним моментом. Атака флангом. Еміля Мустафаєва збивають у штрафному майданчику динамівців. Пенальті. До точки підійшов Гліб Бухал, який чітко пробив у протилежний від кіпера кут. 1:1. Це сталося на 57-й хвилині, й такий рахунок залишився до фінального свистка.