U-21. ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» – 0:1

Матч 32 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Динамо» (U-21) завершився з рахунком 0:1.

Цей матч не мав особливого значення для обох суперників, адже команди олександрійців і киян вже вирішили свої турнірні завдання. Дублери «Динамо» вибороли золоті, а наші земляки срібні нагороди Чемпіонату України серед молодіжних команд.

Незвично чисельних для стадіону «Олімп» глядачів більше цікавило, чи зуміють динамівці хоча б один раз перемогти нашу команду в нинішньому Чемпіонаті. До цієї зустрічі тричі поспіль перемагали олександрійці.

На початок гри обидва тренери мали проблеми зі складами команд. Були відсутні наші Кирило Дришлюк та Денис Устименко, які захищають честь України на Чемпіонаті світу серед молодіжних команд (U-20), атакож Олег Білик, Кирило Прокопчук і Богдан Литвяк, які були запрошені на збір головної команди України.

Зустріч на «Олімпі» розпочалася без розвідки. Вже на початку матчу кияни мали можливість відкрити рахунок. Юрій Шпирка наніс небезпечний удар під поперечину, але Кирило Злотар зумів перевести м’яч на кутовий. За кілька хвилин вже Олександр Романчук з кількох метрів не влучив у ворота олександрійців.

Наші футболісти з відповіддю не забарилися, і вже кіпер гостей Артем Малиш з великими труднощами виграє верхову боротьбу у Вадима Гранчара.

На 37 хвилині динамівці провели показову контратаку, після якої Олександр Петрусенко отримав передачу від партнера і несильним, але  влучним ударом у нижній кут воріт відкрив рахунок – 0:1.

Вже за дві хвилини олександрійці втратили можливість відігратися. Максим Куліш вивів на удар Дмитра Семенова, якого підвела майстерність, а повторний удар Євгенія Верхоланцева нейтралізував кіпер гостей. На останній хвилині першого тайму не використали свої шанси Євгеній Верхоланцев та Максим Куліш, чиїм ударам бракувало влучності.

Не змінився малюнок гри і по перерві. І кияни, і олександрійці створили безліч моментів біля воріт суперників, але жодного з них не використали.

Останній шанс зрівняти рахунок втратив Олександр Кобеляш, який після навісу зі стандарту пробив головою значно вище воріт.

Незважаючи на поразку, вітаємо наших футболістів зі срібними нагородами Чемпіонату України.

Чемпіонат U-21. 32 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» – 0:1 (0:1).

29 травня 2019, середа, 14.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 300 глядачів. 29°C.