U-21. ФК «Львів» – ФК «Олександрія» – 0:4

Матч 7 туру Чемпіонату U-21 сезону 2018/2019 ФК «Львів» (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) завершився з рахунком 0:4 (0:1)

Підопічні Андрія Купцова у перший день осені знову перемогли у Раві-Руській, де розпочинали Чемпіонат.

6 тур. ФК «Львів» (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) – 0:4 (0:1)

Субота, 1 вересня 2018. 13.00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив». 100 глядачів. 27°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Дмитро Бондаренко (Одеса)

асистенти арбітра – Михайло Маланчук (Чернівецька обл.), Олег Найко (Чернівці)

4-й арбітр – Юрій Суряк (Львів).

Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів).

«Львів»: Богдан Сарнавський, Іван Гаврушко (К), Назарій Калинчук, Роман Білий, Віталій-Дмитро Теплий (Андрій Вичіжанін, 50’), Іван Павлюх, Віталій Микитин (Віталій Дахновський,77’), Юрій Іваночко, Панамбі (Вадим Янчак, 58’), Олександр Савошко (Гліб Малевич, 89’), Сергій Кисленко (Остап Міщук, 85’).

Запасні: Віталій Паламар, Лука Махарашвілі.

Старший тренер: Роман Гданський.

«Олександрія»: Кирило Злотар, Іван Гура, Владислав Бабогло, Кирило Костенко (Денис Устименко, 60’), Богдан Литвяк (К), Вадим Гранчар, Вадим Вітенчук (Маркіян Пиріг, 82’), Євгеній Верхоланцев, Гліб Бухал (Кирило Прокопчук, 46’), Максим Куліш (Андрій Глоба, 72’), Тимур Стецьков.

Запасні: Олег Білик, Орест Ткачук, Владислав Шкіндер.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Попередження: Віталій-Дмитро Теплий (5’) – Владислав Бабогло (56’).

Голи: Вадим Гранчар (45+1’, 90+3’), Вадим Вітенчук (72’ – пенальті, 79’).

Післяматчеві коментарі старшого тренера команди Андрія Купцова:

Гра проходила достатньо важко, особливо перший тайм. Ми знали, що команда ФК «Львів» налаштовується на нас, тому ми готувалися до важкої гри. Ми зараз лідери Чемпіонату U-21, тому, звісно, що кожна команда бажає гідно себе показати проти команди з групи лідерів. Перший м’яч в кінці першого тайму нам трохи допоміг в плані психології.

А в другому таймі завдяки зусиллям хлопців і замінам, які підсилили нашу гру, ми досягли такого результату. Ми втілили в житті те, що намагалися награти на тренуваннях і використовували ті моменти, що у нас виникали.

У другому таймі ми перевершили суперника у фізичних кондиціях, та й психологічно суперникам було важко відігруватися. Ми додали у швидкості й використовували помилки, яких припускався суперник.

Чи були побоювання щодо результату матчу через вплив на команду довгої і важкої дороги до Рави-Руської?

Дорога дійсно була важка, але ми планували нашу звичайну підготовку. Вчора у Львові ми провели досить хороше тренування, «струсонули» хлопців після поїздки. А сьогоднішня гра показала, що ми в доволі непоганих кондиціях, ми правильно рухаємося. По бажанню, по самовіддачі – до хлопців жодних претензій, вони сьогодні добре відпрацювали. Якщо побоювання й були, то суто психологічного характеру. Тиск суперника у першому таймі був доволі потужним. Але ми змогли протистояти – просто використали свої ситуації, свої моменти.

Щодо психологічних моментів. Капітан суперників – Іван Гаврушко, екс-олександрієць.

Усі завжди, коли грають проти своєї колишньої команди, бажають себе проявити, щось довести. Звісно, Ваня сьогодні йшов уперед, вів своїх партнерів, дуже багато атакував, загалом – грав у своєму стилі й у своїй манері гри. Але ми, знов-таки, коли він підключався до атак, досить добре використовували ситуації, простори й зони. Плюс Вадим Гранчар, який зіграв сьогодні проти Івана Гаврушка на тій позиції, яку ми йому сьогодні надали – лівого атакувального півзахисника. Він сьогодні забив два м’ячі – це говорить про те, що ми дуже правильно працювали. І це завдяки тому, що Вадим непогано показав себе у грі, старався – це все результати його роботи і ставлення до роботи. Вадим сьогодні примусив Івана Гаврушка більше думати про оборону, ніж про атаку. Хоча, Ваня йшов в атаку, атакував, але оголював зони на фланзі – і Вадим добре використовував ці зони, й забив два м’ячі.