U-21: ФК «Десна» – ФК «Олександрія» – 0:4 (0:1)

4 серпня 2018. Матч 3 туру  Чемпіонату УПЛ U-21 ФК «Десна» (Чернігів) – ФК «Олександрія» – 0:4 (0:1).

4 серпня на стадіоні «Чернігів-Арена» у Чернігові команда ФК «Олександрія» (U-21) виступила проти ровесників з чернігівської «Десни». Олександрійці прибули до Чернігова у п’ятницю 3 серпня і розмістилися у чотиризірковому готелі Reikartz.

Для підопічних Андрія Купцова, на відміну від команди Володимира Шарана, для якої зустріч з чернігівцями не в новинку, це було перше знайомство з суперником.

Матч

На перших хвилинах значно активніше діяли гості: «Олександрія» практично замкнула господарів на своїй половині поля, володіючи відчутною ігровою перевагою.

Вже на 15 хвилині одна з атак олександрійців завершується результативно: передача з правого флангу пройшла через всю штрафну, а вибити снаряд захисники господарів не змогли… У підсумку м’яч опинився в ногах Максима Куліша, який переправив його у ворота. 0-1.

Практично тут же послідувала відповідь від «Десни»: Денис Безбородько головою переправив м’яч у ворота, однак суддя зафіксував положення «поза грою»…

Незважаючи на те, що за грою спостерігав головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь, у присутності якого всі гравці дубля явно хотіли показати себе у кращому світлі, налагодити контргру у «Десни» довго не виходило, а нервозність приводила до власних помилок: Едуард Галстян ледь не зрізав м’яч у свої ворота: Олександр Рощинский витягнув снаряд з-під поперечини.

З початком другого тайму у хід гри втрутилася погода: полив не просто дощ, а холодна злива. На 62 хвилині, коли небо почали розрізати блискавки, суддя вирішив призупинити зустріч та повів команди у підтрибунне приміщення.

Від дощу не рятували навіть парасольки, також для вболівальників було незрозуміло, коли повернуться команди (або матч перенесуть на інший день), тому глядачі потягнулися на вихід.

У підсумку, менш ніж через 10 хвилин після зупинки, матч відновили, а незабаром у небі навіть з’явилася веселка. Але спорожнілі трибуни, схоже, негативно позначилися на гравцях «Десни».

Господарі почали більше часу, ніж у першому таймі, проводити в атаці… але забили гості: після розіграшу кутового Орест Ткачук приблизно з 6 метрів відправив м’яч у ворота. 0-2 на 70 хвилині.

А на 76 помилка захисту призвела до того, що Євгеній Верхоланцев отримав м’яч та досить легко перекинув воротаря. 0-3.

Незабаром ще одна помилка захисту «Десни» привела до четвертого голу у виконанні гостей (відзначився Денис Устименко). 0-4.

Текст: ФК «Десна»

ФК «Десна» (U-21, Чернігів) – ФК «Олександрія» (U-21) – 0:4 (0:1).

3 тур. Субота, 4 серпня 2018. Чернігів, стадіон «Чернігів-Арена». +27 °C. 300 глядачів.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Євгеній Арановський (Київ)

асистенти арбітра – Євгеній Яковлев (Київ), Володимир Шланчак (Черкаська обл.)

4-й арбітр – Віталій Федорок (Чернігів)

Делегат ФФУ і спостерігач арбітражу – Вадим Шевченко (Київ).

ФК «Десна»: Олександр Рощинський, Андрій Слінкін (Ярослав Черноусов, 46’), Олександр Руденко, Едуард Галстян (К), Олександр Довгий, Андрій Якимів, Руслан Кісіль (Мирослав Сердюк, 73’), Євгеній Белич (Олександр Шарило, 46’), Роман Вовк (Ілля Чайка, 82’), Денис Безбородько (Микита Попинака, 59’).

Запасні: Владислав Коломієць, Гліб Скрипка.

Старший тренер: Вадим Мельник.

ФК «Олександрія»: Кирило Злотар, Кирило Прокопчук (К), Дмитро Семенов, Гліб Бухал, Дмитро Шастал (Владислав Шкіндер, 80’), Орест Ткачук (Денис Устименко, 71’), Вадим Вітенчук, Максим Дубенков (Андрій Глоба, 84’), Євгеній Верхоланцев (Вадим Гранчар, 76’), Максим Куліш (Сергій Русьян, 65’), Тимур Стецьков.

Запасні: Олег Білик, Маркіян Пиріг.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Попередження: А. Якимів (62’)

Голи: М. Куліш (15’), О. Ткачук (70’), Є. Верхоланцев (76’), Д. Устименко (81’).