700

Субота, 14.11.2020, КСК «Олімп», матч перенесеного 6–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2020/2021 «Олександрія»-«Інгулець» (Петрово). Початок о 13.00. Поєдинок без глядачів. +5

«Олександрія»-«Інгулець» 9:0 (4:0)

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса). Асистенти: Олексій Миронов (Полтава), Тарас Чопілко (Київська обл.). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

«Олександрія»: Олег Білик, Валерій Бондаренко (Валерій Самар,46'), Микита Дудка (К) (Денис Підручний,60'), Вадим Янчак, Максим Задерака (Ян Каранга,46'), Іван Петренко, Андрій Глоба, Дмитро Шастал (Андрій Новіков, 46'), Олександр Мельник,Назар Кобенда, Денис Устименко (Максим Івахно, 60')

Запасні: Ярослав Проценко, Олександр Маєр

Старший тренер: Олександр Ломко

«Інгулець»: Даніїл Логвин, Гліб Сметанін, Іван Свіріпа, Олександр Низький (К), Олександр Пелих, Іван Цуркан (Сергій Чайковський,56'), Іван Доценко (Нікіта Кабаченко,61'), Єгор Грибов (Радіон Лісняк,46'), Єгор Ткаченко (Микита Савченко,46'), Гліб Борисов, Андрій Донцов

Запасні Микола Ярош,  Андрій Гаврилюк

Старший тренер: Ігор Хоменко

Попередження: Цуркан, 35', Сметанін,77'

Голи: Шастал,2', Петренко,16'-пенальті, 21', Свіріпа,25'- автогол, Устименко, 50',59', Мельник,80',90', Новіков,84'

Суботній поєдинок пропущеного 6-го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 звів на полі КСК «Олімп» двох різних за класом суперників. Фаворитом були олександрійці. До цієї зустрічі вони посідали третю сходинку чемпіонату, гості – молодіжка «Інгульця», передостанню. Те що будуть голи – відчувалося ще до початку матчу, але щоб стільки?

Доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Швидким голом на перших хвилинах відзначився Дмитро Шастал. Він же заробив пенальті для своєї команди, який чітко реалізував Іван Петренко. Іван, до речі, зробив дубль, забивши у ворота Логвина третій гол. І це лише за перші 20 хвилин матчу. Далі більше. Індивідуальні якості Максима Задераки, який був найактивнішим у першому таймі, призвели до помилки футболіста «Інгульця» Івана Свіріпи у власному штрафному майданчику.  Гравець намагався вибити м'яч з власного штрафного майданчика, а вийшло що зрізав м’яч у власні ворота.4:0. І гра не заспокоїлася. Містяни просто «закрили» петрівців на власній половині поля, не залишивши жодного шансу хоча б на контратаку.

У другому таймі темп гри не впав,  домінування олександрійців продовжилося. Двічі за короткий проміжок часу  відзначився Денис Устименко, двічі Олександр Мельник. Свій гол забив і Андрій Новіков (вдала заміна тренерського штабу). У підсумку 9:0. Вітаємо команду Олександра Ломка з впевненою перемогою у кіровоградському дербі!