839

15.11.2020, неділя, КСК «ГОЛовківський», матч перенесеного 6–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-19 клубів ОПФКУ «Прем'єр-ліга» сезону 2020/2021 «Олександрія» — «Інгулець». Початок о 13.00. Поєдинок без глядачів.

«Олександрія» — «Інгулець» 2:1 (0:0)

Арбітр: Євгеній Макаренко (Черкаси). Асистенти: Антон Андрусяк (Київ), Микола Медяник (Київ). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Віталій Дяденко (Кропивницький).

«Олександрія»: Борисенко В'ячеслав, Тарасенко Артем (Богдан Антон, ,63'), Чабан Владислав (Гулевський Денис, 59'), Дубілей Віталій, Андріца Артем, Гезело Юрій (Трикоз Матвій,87'), Мухаматгалєєв Владислав, Сергієнко Данило, Бабешко Ернест (Биков Євгеній, 83'), Сацевич Владислав, Голованов Микита

Запасні: Ферт Денис, Каландадзе Андрій,  Глущенко Матвій,  Кавєрін Микита, Ткаченко Іван

Старший тренер: Юрій Гура

«Інгулець»: Ярош Микола, Христенко Роман, Гаврилюк Андрій, Сидоренко Данило, Смоляков Артем, Кочетков Єгор, Лісняк Радіон (Грибов Єгор,72'), Сейтхалілов Сулейман, Кабаченко Нікіта (Донцов Андрій,87'), Каварма Ігор (Ткаченко Єгор, 62'),  Голуб Данило

Запасні: Логвин Даніїл, Свіріпа Іван,  Борисов Гліб, Доценко Іван

Старший тренер: Ігор Хоменко

Попередження: Тарасенко,18' — Гаврилюк,19', Каварма,23', Сейтхалілов, 51', Кочетков,67', Голуб,83'

Вилучення: Кочетков,77'

Голи: Гезело,68', Гулевський,78' — Смоляков,86'

Сьогодні – 15 листопада 2020 року – на компактному сучасному красені-стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці відбувся матч 6 туру між юніорськими командами U-19: «Олександрія» – «Інгулець» Петрове, що, свого часу, був перенесений з відомих причин.

Те, що ця гра обіцяє бути нелегкою, апріорі, було відомо, адже «Інгулець» U-19 дуже сильна і добре збалансована команда, що посідає друге (!!!) місце у турнірній таблиці юніорського чемпіонату. Так воно, насправді, і було. А як саме проходив цей двобій, ви дізнаєтеся нижче.

Погода у цей недільний день видалась сонячною і теплою та без вітру, що аж не вірилося, що це вже середина листопаду. Словом, – погода була дійсно футбольною. З перших хвилин зустрічі ми побачили відкритий футбол. Обидві команди безперестанно проводили атаку за атакою. Гра була динамічною, напруженою, видовищною та цікавою. Додам, що вона була рівною, і пальму першості у першому таймі, я особисто не віддав би жодній з цих команд. Ось дещо з того, що зафіксувала моя пам'ять. На 12-й хвилині, після подачі з флангу, олександрієць Микита Голованов з близької відстані наніс дуже потужний та точний удар головою у нижній кут воріт  «Інгульця». Та їх вартовий Микола Ярош потягнув цей удар. На 29-й хвилині наш Артем Тарасенко, після флангової подачі, пробив з кількох метрів, але м’яч, на жаль, пролетів повз ворота. На 31-й – олександрієць Ернест Бабешко зробив філігранну передачу Владиславу Мухаматгалєєву і той потужно пробив у ближній кут, та голкіпер гостей Микола Ярош впевнено ліквідував загрозу взяття воріт. Прикрий епізод відбувся на 39-й хвилині, коли після чергового навісу з флангу, вже згадуваний Артем Тарасенко дуже невлучно пробив головою, хоча за ігровою ситуацією він би мав пропустити цей м’яч на Микиту Голованова, що був у значно кращий – більш вигідній позиції. От, мабуть, і все по першому тайму, який завершився з рахунком – 0:0.

– При такій гострій грі голи обов’язково будуть! – подумав я у перерві і не помилився! На 68-й хвилині наш Денис Гулевський, що вийшов на заміну на 59-й хвилині, після стандарту, головою пробив у нижній кут воріт та кіпер Микола Ярош відбив круглого, але першим на підборі був наш капітан Юрій Гезело, що майстерно відправив м’яч у сітку воріт «Інгульця» – 1:0. А вже на 78-й хвилині голом відзначився сам Денис Гулевський, який замкнув головою флангову передачу Антона Богдана. Є – 2:0! Молодці, хлопці! Браво! Додам, що Денис Гулевський став справжнім джокером цього принципового двобою. Віддамо належне і нашому тренерському штабу, на чолі з Юрієм Гурою, вони  зробили чудову заміну! На 86-й хвилині Артем Смоляков з «Інгульця» чудово виконав стандарт та вразив ворота В’ячеслава Борисенка – 2:1. З таким рахунком і завершився цей дуже важкий для обох команд матч. Ми вітаємо з перемогою наших юніорів і бажаємо їм нових вікторій!

Наступну гру, згідно календаря УПЛ, ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з командою «Шахтар» U-19. Базовий день 10 туру – 21.11.2020. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!