U-19. «Олександрія» – «Зоря» – 1:2

Матч 18 туру Чемпіонату U-19 ФК «Олександрія» – ФК «Зоря» (Луганськ) завершився з рахунком 1:2.

Матчі молодіжних команд (U-19) «Олександрії» та луганської «Зорі» завжди проходили в цікавій та напруженій боротьбі. Перший гострий момент в грі створили гості.

На 12 хвилині суперники провели атаку лівим флангом і після прострілу вздовж воріт Даніїл Алефіренко з близької відстані відправив м’яч в сітку воріт Богдана Степанцова – 0:1.

Олександрійці відповіли двома гострими випадами. У першому епізоді удар Віталія Дубілея з дальньої відстані з великими труднощами ліквідував кіпер «Зорі» Дмитро Мацигура, а в другому після подачі Петра Луціва Вадим Лучка намагався головою відправити м’яч у ворота, але його удар заблокував гравець «Зорі».

В середині першого тайму гості порушили правила у своєму штрафному майданчику проти капітана «Олександрії» Олександра Кобеляша і арбітр матчу Андрій Вербецький без вагань призначив пенальті.

Вирок арбітра бездоганно виконав Петро Луців – 1:1.

До перерви обидві команди мали можливість змінити рахунок. Випад Дмитра Кулика завершився пострілом в нижній кут воріт «Олександрії», але Богдан Степанцов чудово зіграв у цьому епізоді.

З відповіддю наші земляки не забарилися, і після подачі Петра Луціва та скидки м’яча Станіславом Писарєвим, на жаль, Вадим Лучка з вигідної позиції не влучив по м’ячу.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. Обидві команди намагалися шукати щастя біля воріт суперника. Вже на його початку прохід Станіслава Писарєва завершився передачею на Петра Луціва, але його удар заблокували гравці «Зорі». У відповідь гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт Богдана Степанцова, і один з них завершився голом.

Після прострілу з флангу Володимир Білоцерковець з лету завершив зусилля партнерів – 1:2.

Гол Білоцерковського і став вирішальним у цій цікавій зустрічі, хоча до кінця матчу обидві команди мали не одну можливість змінити рахунок.

Як не прикро, у своєму ювілейному сотому матчі в чемпіонатах України підопічні Юрія Гури зазнали поразки. Сподіваємося, що перемоги наших футболістів не за горами.

Чемпіонат U-19. 18 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Зоря» – 1:2 (1:1).

5 квітня 2019, четвер, 14.00. Головківка, стадіон «ГОЛовківський». 70 глядачів. 11°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Андрій Вербецький (Одеса)

асистенти арбітра – Віталій Фірманчук (Херсон), Антон Андрусяк (Київ).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Павло Брюхов (Кременчук).

Олександрія: Богдан Степанцов, Максим Коноваленко, Олександр Кобеляш (К), Віталій Дубілей, Микола Водяницький, Василь Луців, Микита Дудка, Петро Луців (Андрій Назарик, 77’), Станіслав Писарев (Назар Волошин, 63’), Вадим Лучка (Ян Каранга, 67’), Назарій Воробчак.

Запасні: Владислав Паламар, Еміль Мустафаєв, Євген Ляницький, Даніїл Овчаренко.

Старший тренер: Юрій Гура

Зоря: Дмитро Мацапура, Валерій Пшеняник (К), Артем Махонін, Артем Васько, Максим Агапов, Артем Мильченко, Олег Янковський (Микита Асєєв, 90+2’), Сергій Демченко, Володимир Білоцерковець, Даниїл Алефіренко, Дмитро Кулик (Ігор Кошеваров, 66’).

Запасні: Денис Кияшко, Максим Фальковський, Владислав Леонов, Юрій Дудченко, Андрій Цога.

Старший тренер: Дмитро Кара-Мустафа.

Попередження: Н. Воробчак (61’), Н. Волошин (64’), В. Луців (65’), А. Назарик (90+2’) – С. Демченко (22’), А. Васько (37’), А. Мильченко (61’), В. Пшеняник (83’), Д. Мацапура (83’).

Голи: Петро Луців (29’, пенальті) – Даніїл Алефіренко (12’), Володимир Білоцерковець (59’).