3

04.02.2020. КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям), контрольний матч

«Олександрія» U-19 -«Ворскла» U-19 2:3 (1:1)

4 лютого команда Юрія Гури, в рамках навчально-тренувальних зборів, провела контрольний домашній матч проти однолітків з полтавської «Ворскли».

На початку гри ініціативою заволоділи гості, які протягом перших десяти хвилин притиснули олександрійців до власного штрафного майданчику. Потім гра вирівнялась, «пожежні» ситуації виникали біля одних та інших воріт. Першими забили господарі. На 25 хвилині відзначився Вадим Лучка, але полтавчани досить швидко відігралися, і на перерву команди пішли з нічийним результатом — 1:1.

Другий тайм розпочався з активних дій футболістів «Олександрії», але полтавчани швидко заволоділи територіальною перевагою, більша частина ігрового часу проходила біля воріт господарів поля. На 76 хвилині, після чергового натиску, полтавчани забивають другий гол. Спроба відігратися не приносить олександрійцям бажаного результату, бракує влучного удару на завершальній стадії. Проте суперник використовує чергову помилку в захисті, і забиває третій гол. Вже наприкінці матчу, футболісти «Олександрії» зі стандарту, не без допомоги гравця «Ворскли», який переправив м’яч у власні ворота, скорочує відставання в рахунку — 2:3. Цей рахунок залишився не змінним до кінця гри.