U-19. «Олександрія» – «Шахтар» – 0:3

Матч 19 туру Чемпіонату U-19 ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» (Донецьк) завершився з рахунком 0:3.

Донецький «Шахтар» для нашої команди завжди був незручним суперником – у минулих зустрічах олександрійці здобули лише одну перемогу, а інші програли. Не став винятком і цей матч. Перший гострий момент виник на початку зустрічі. Господарі поля біля кута штрафного майданчика порушили правила, і після виконання стандарту Назарій Муравський, зігравши на випередження, замкнув подачу партнера – 0:1.

В середині першого тайму гірники ледве не подвоїли рахунок. Прохід з м’ячем капітана «Шахтаря» Артема Бондаренка майже з центру поля завершився ударом, на щастя нашої команди, мимо воріт.

Футболісти «Олександрії» відповіли небезпечним стандартом у виконанні Назара Волошина та ударом Станіслава Писарєва після передачі Микити Дудки.

З перших хвилин після перерви олександрійці намагалися заволодіти ініціативою і зрівняти рахунок. На жаль, Назарій Воробчак, Владислав Гаркуша та Станіслав Писарєв не зуміли використати гольові моменти.

А гості свій шанс не втратили. Черговий стандарт завершує влучним ударом Андрій Чирук – 0:2.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Гострі моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт.

Найбільш реальний шанс змінити рахунок мав Петро Луців у середині тайму. Спочатку його удар парирував кіпер «Шахтаря» Микита Турбаєвський, а після повторного удару Петра м’яч розминувся з дальнім кутом воріт.

У складі гостей міг відзначитися Олександр Драмбаєв, який у вигідній позиції не влучив у ворота.

Останню крапку в цьому матчі поставив Богдан В’юнник, який щойно вийшов на заміну вже в компенсований арбітром час.

Чемпіонат U-19. 19 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» – 0:3 (0:1).

12 квітня 2019, п’ятниця, 12.00. Головківка, стадіон «ГОЛовківський». 100 глядачів. 15°C.