U-19. «Олександрія» – «Львів» – 4:0

Матч 23 туру Чемпіонату U-19 ФК «Олександрія» – ПФК «Львів» завершився з рахунком 4:0.

Зустріч 23 туру між молодіжними складами (U-19) «Олександрії» та «Львова» розпочалася з атак нашої команди. І вже перша з них ледве не закінчилася голом у ворота гостей. Передачу Петра Луціва в штрафному майданчику прийняв Данііл Овчаренко, але після його удару команду львів’ян виручив Артем Денега, перевівши м’яч на кутовий.

А вже за кілька секунд нова атака наших земляків приносить їм успіх. Назарій Воробчак робить вздовж воріт націлену передачу, яку в один дотик завершує Віктор Сезар, котрий після тривалої перерви знову з’явився у складі олександрійців.

Наші гравці продовжували атакувати і за кілька хвилин подвоїли свою перевагу. Після проходу лівим флангом Микола Водяницький знайшов у центрі штрафного майданчика вільного Владислава Гаркушу, який без перешкод відправив м’яч у сітку воріт гостей – 2:0.

На 19 хвилині знову відзначається Віктор Сезар. На цей раз Віктор головою замкнув передачу з флангу від Віталія Дубілея – 3:0.

Ще кілька можливостей збільшити рахунок втратили Віктор Сезар та Петро Луців, які в першому таймі чудово взаємодіяли.

Львів’яни відповіли лише двома неточними ударами Романа Саврана та Назара Ткача.

На 42 хвилині гості в своєму штрафному майданчику з порушенням зупиняють черговий прохід Петра Луціва, і арбітр матчу Андрій Федорук призначає пенальті. Сам потерпілий упевнено виконав вирок арбітра – 4:0.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гра проходила за сценарієм олександрійців, хоча гострих моментів біля воріт львів’ян значно поменшало. Кілька разів гостей рятував Дмитро Малоїд, який в перерві змінив Артема Денегу, а ударам Данііла Овчаренка, Олександра Кобеляша та Назара Волошина бракувало влучності.

Найбільш яскравий момент біля воріт «Львова» виник на 67 хвилині матчу, коли Назарій Воробчак з лінії штрафного майданчика струсонув поперечину воріт гостей.

Ця перемога дозволила олександрійцям піднятися в турнірній таблиці на один щабель і посісти восьме місце.

Наступний матч наші футболісти проведуть у Чернігові проти «Десни», яка в Чемпіонаті України не набрала ще жодного очка.

Чемпіонат U-19. 23 тур. ФК «Олександрія» – ПФК «Львів» – 4:0 (4:0).

10 травня 2019, п’ятниця, 12.00. Головківка, стадіон «ГОЛовківський». 100 глядачів. 16°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Андрій Федорук (Київська обл.)

асистенти арбітра – Олексій Степаненко (Запоріжжя), Микола Медяник (Київ).

4-й арбітр – Дмитро Попельницький (Кропивницький).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Віктор Чернишов (Кременчук).

Олександрія: Богдан Степанцов, Василь Луців, Олександр Кобеляш (К), Віталій Дубілей, Микола Водяницький, Микита Дудка (Вадим Лучка, 81'), Владислав Гаркуша, Данііл Овчаренко (Еміль Мустафаєв, 66’), Петро Луців (Назар Волошин, 70’), Назарій Воробчак (Ян Каранга, 73’), Віктор Сезар (Станіслав Писарєв, 57’).

Запасні: Владислав Паламар, Євген Ляницький.

Старший тренер: Юрій Гура

Львів: Артем Денега (Дмитро Малоїд, 46’), Віталій Олексів, Степан Григоращук, Роман Савран (Артур-Богдан Шута, 22’), Станіслав Демків (К), Остап Брода (Назар Кіт, 55’), Артем Вовкун (Андрій Дмуховський, 46’), Назар Ткач, Тарас Хитрень, Адель Бабатунде Саліу, Артур Ременяк.

Старший тренер: Олег Колобин.

Голи: Віктор Сезар (4’,19’), Владислав Гаркуша (10’), Петро Луців (42’ – пенальті).