13.12.2020, неділя, стадіон «ГОЛовківський» (Головківка), матч 13 туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-19 клубів ОПФКУ «Прем'єр-ліга» сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Зоря». Початок о 12.00. Без глядачів.

«Олександрія» U-19 — «Зоря» U-19 1:2 (1:0)

Арбітр: Олександр Садовий (Кременчук), асистенти арбітра: Віталій Петров (Кременчук), Олександра Даніленко (Одеса), четвертий арбітр: Федан Денис (Олександрія), спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук).

«Олександрія» U-19: Ферт Денис, Голованов Микита, Дубілей Віталій, Сацевич Владислав, Гезело Юрій (К), Андріца Артем, Мухаматгалєєв Владислав, Чабан Владислав ( Гулевський Денис, 67'), Бабешко Ернест, Сергієнко Данило, Богдан Антон (Тарасенко Артем, 68')

Запасні: Лазаренко Павло, Каландадзе Андрій, Биков Євгеній, Бурдак Микита, Трикоз Матвій, Глущенко Матвій,

Старший тренер: Юрій Гура

«Зоря» U-19: Спотаренко Марк, Кисіль Ярослав, Дудник Юрій, Мельник Даніїл, Златьєв Злат, Нагнойний Денис (К), Євтушенко Олександр, Сміян Максим, Лук'янченко Володимир (Яриш Степан, 78'), Лєгостаєв Артем (Тузенко Данило, 57'),  Меленчук Андрій (Нерух Віталій, 57')

Запасні: Сапутін Олександр,  Яриш Степан

Старший тренер: Василь Баранов

Попередження: Сацевич, 7', Голованов, 39', Дубілей, 69', Андріца, 75' — Яриш, 85'

Вилучення: Голованов, 71' (друге попередження)

Голи: Гезело, 45' — Тузенко, 76', Дубілей, 81' (автогол)

У рамках 13 туру юніорська команда ФК «Олександрія» 13 грудня 2020 року зустрічалась з однолітками з команди «Зоря». Гра проходила на базовому стадіоні юніорської команди  (U-19) – «ГОЛовківський» у Головківці.

Апріорі було відомо, що ця зустріч буде дуже важкою для обох команд. І не тому, що тринадцятий (!) тур відбувався тринадцятого (!) числа. А тому, що зустрічалися сусіди по турнірній таблиці в активі яких було по 16 очок (у «Зорі» було на гру менше). Так воно насправді і сталося.

З перших хвилин матчу стало ясно, що гостей не засмучує фактор чужого поля. Юніори «Зорі» діяли активно і доволі впевнено. Так, вже на 8-й хвилині вони створили гострий момент у воріт Дениса Ферта. Та, на щастя, м’яч після удару Артема Лєгостаєва пролетів мимо дальнього кута наших воріт. А на 13-й – ще один гострий момент біля воріт «Олександрії». І знову «трикольоровим» посміхнулась Фортуна і голу не відбулося. Відповіли олександрійці на 18-й хвилині. Завжди активний та продуктивний на полі Владислав Мухаматгалєєв зробив сольний прохід до воріт Марка Спотаренка і пробив. Та на заваді став захисник приїжджих. Гості продовжили тиснути на господарів поля і на 31-й хвилині мали реальний шанс вразити ворота Дениса Ферта, але, після рикошету, м’яч вилетів за лицеву лінію на кутовий. Запам’яталася і 37-а хвилина, коли, після подачі корнера, луганчанин Юрій Дудник  в падінні пробив головою і круглий просвистів поруч зі стійкою. Гольовою стала  остання хвилина тайму. Після стандарту наш капітан Юрій Гезело з близької відстані проштовхнув м’яч у ворота «Зорі» – 1:0. При такому рахунку команди і розійшлися по роздягальням на перерву.

На другий тайм команди вийшли тими ж складами, що грали у першому. Не змінилася і активність спортивних дружин. Гра була динамічною – з азартом і спортивною злістю. На 51-й – Андрій Меленчук виходить на рандеву з Денисом Фертом, але наш голкіпер виграє цю дуель та рятує команду від здавалося неминучого голу. Молодець! Дуже неприємною для «жовто-чорно-зелених» виявилась 71-а хвилина – Микита Голованов отримав другу жовту картку і одразу – червону. При такій нервовій та важкий грі це було дуже недоречне вилучення. Та нічого не поробиш, це ж футбол.  На 76-й – Денис Ферт знову ліквідував загрозу взяття наших воріт після гарматного удару Віталія Неруха. І на цій же самій хвилині (на 76-й) Денис Ферт таки пропускає м’яч у ворота після чергової атаки «Зорі» і влучного потужного удару Данила Тузенка, що вийшов на заміну на 57-й хвилині – 1:1. Роковою для олександрійців стає 81-а хвилина, коли, після подачі кутового гостями, наш Віталій Дубілей зрізає м’яч у власні ворота. Автогол і рахунок стає – 1:2, з яким і завершився цей драматичний поєдинок.

Ця гра завершила першу частину сезону 2020/2021. Наступну гру, згідно календаря УПЛ, ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з командою «Маріуполь» U-19. Базовий день 14 туру – 13.02.2021. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!