343

26.09.2020.Субота, стадіоні «ГОЛовківський». Матч 4–го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-19 клубів ОПФКУ «Прем'єр-ліга» сезону 2020/2021 «Олександрія» — «Дніпро-1». Початок о 12.00.

«Олександрія» — «Дніпро-1» 2:2 (0:2)

Арбітр: Андрій Вербецький (Одеська обл.). Асистенти: Артем Запоріжський (Харків), Максим Васильченко (Слов'янськ). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Віктор Чернишов (Кременчук).

«Олександрія»: Денис Ферт, Денис Гулевський (Владислав Чабан,35'), Данило Сергієнко (Микита Кавєрін, 46'), Антон Богдан, Євгеній Биков (Владислав Сацевич,46'), Віталій Дубілей, Матвій Трикоз (Артем Андріца, 46'), Владислав Мухаматгалєєв, Андрій Каландадзе, Юрій Гезело (К), Микита Бурдак

Запасні: Павло Лазаренко,  Матвій Глущенко,  Ернест Бабешко

Старший тренер: Юрій Гура

«Дніпро-1»: Ярослав Хома, Богдан Чалий, Даніїл Головацький, Артем Файдор, Данило Бойко (Максим Кобельчук,54'), Кирило Матвєєв (К), Сергій Копил, Ярослав Бутіч (Максим Мисляй,85'), Данило Волинець (Ярослав Кравченко,76'), Богдан Гора, Крістіан Свистун (Сергій Лебедєв,46')

Запасні: Кирило Архипчук, Богдан Попов, Максим Стельмощук

Старший тренер: Віктор Бицюра

Попередження:  Богдан, 51', Гезело, 53' — Свистун,24'

Голи: Мухаматгалєєв, 47',53' — Гора,39', 45+1'

У рамках 4-го туру юніорська команда ФК «Олександрія» (U-19) зустрічалась з однолітками з команди «Дніпро-1». Гра проходила на стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці.

З перших хвилин матчу ми побачили динамічний футбол. Але висока швидкість гри, часами приводила до дрібних фолів, неточних передач та інших помилок. На цей брак активно і голосно реагували тренерські штаби обох команд, що, мабуть, і допомогло цьому двобою, в решті-решт, увійти у нормальне русло. Розповім, що найбільше запам’яталося з цього поєдинку.

Вже на 7-й хвилині олександрієць Владислав Мухаматгалєєв скористався помилкою голкіпера дніпрян Богдана Хоми, перехопив «круглого» і міг би відзначитися голом, але, на жаль, не зумів обіграти останнього захисника та вийти на ударну позицію. На 13-й – той же Владислав Мухаматгалєєв, після чергової помилки гравців «Дніпра-1», пробив по воротах метрів з 18-ті, та м’яч пролетів трохи вище воріт. Забігаючи наперед, скажу, що Владислав, що грав під номером 17, у подальшому був більш удачливим і став справжнім героєм зустрічі, та про це піде мова трохи далі. На 30-й хвилині юні «жовто-чорно-зелені» провели чудову багатоходівку, що завершилася гарматним та точним ударом Матвія Трикоза у нижній кут воріт, та кіпер гостей Богдан Хома потягнув цей постріл. А кінцівка першого тайму була приголомшливою для всіх олександрійців, включаючи автора цих рядків, що був відправлений у шоковий стан. Судіть самі. На 39-й хвилині м’яч переходив з ніг у ноги то олександрійців, то дніпрян. Та Фортуна у цьому ігровому епізоді була на боці приїжджих і вони в упор розстріляли нашого воротаря Дениса Ферта! Автором голу став Богдан Гора – 0:1. Та це ще не все! У компенсований час (45+1) він робить дубль і подвоює рахунок – 0:2! Як на мене, це були якісь нелогічні та необов’язкові голи у роздягальню. Шкода!

А от другий тайм здорово відрізнявся від першого. Мова іде про «трикольорових». На його початку Юрій Гура замінює одразу трьох гравців. На поле виходять свіженькі Микита Кавєрін, Владислав Сацевич і Артем Андріца. Гра відчутно змінилася у кращий бік. Азарт, як і у першому таймі, зашкалював, але дії олександрійців стали більш конструктивними і продуманими. Атаки стали позиційними і це принесло свої плоди! На 47-й хвилині Владислав Мухаматгалєєв замикає передачу з флангу і робить рахунок – 1:2! Браво, Владе! А невдовзі (на 52-й) він оформлює дубль і зрівнює рахунок – 2:2! Та вже на 55-й хвилині гості ледве не вийшли вперед, коли Ярослав Бутіч з кількох метрів не влучив у ворота Дениса Ферта. Та і підопічні Юрія Гури могли ще не раз відзначитися голом. На 60-й хвилині Андрій Каландадзе з кількох метрів бив головою, та, на жаль, не влучив у ворота Богдана Хоми. На 63-й – наш Антон Богдан пробив потужно і точно у ближній кут, та кіпер гостей Богдан Хома ногою відбив м’яч. Він же, отримавши пас від Владислава Мухаматгалєєва, втратив свій шанс, пробивши значно вище воріт з дуже вигідної позиції. От, мабуть, і все. Гра була цікавою і бойовою, тому рахунок – 2:2, як на мене, відповідає тій картині, що я побачив на полі.

Наступну гру, згідно календаря УПЛ, ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з командою «Олімпік» U-19. Базовий день 5 туру – 4.10.2020. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!