06.02.22, неділя, 14:00, товариська зустріч

«Олександрія» — «Раннерс» 2:2 (1:1)

Олександрія: Олег Білик, Іван Калюжний, Клаудіо Спінеллі, Денис Мірошніченко, Владислав Калітвінцев, Денис Костишин, Артур Авагімян, Олександр Демченко, Андрій Цуріков, Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра (К)

Запасні: Валентин Горох, Георгій Єрмаков, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Максим Третьяков, Кирило Дришлюк, Олег Кожушко, Богдан Білошевський, Еміль Мустафаєв, Володимир Одарюк, Микита Ситников, Юрій Копина, Андрій Андрейчук, Денис Устименко

Головний тренер: Юрій Гура

 

Другий етап підготовки на навчально-тренувальних зборах в Туреччині містяни розпочали із товариської зустрічі з данським «Раннерсом».

Весь перший тайм пройшов практично без моментів. Основна боротьба зосередилася в центрі поля, і лише під завісу тайму команди нарешті обмінялися голами. Спочатку забили олександрійці, розігравши хорошу комбінацію в атаці. Розпочав Владислав Калітвінцев, який спрямував круглого на хід Дениса Костишина. Той, відразу повернув м’яча Владиславу, який в один дотик переправив шкіряного на Клаудіо Спінеллі, який вже робив забігання до штрафного майданчика суперника. Клаудіо залишалось лише точно пробити по воротах, що він і зробив. Це сталося на 40 хвилині матчу. 1:0. Майже одразу данці відігралися, скориставшись однією з небагатьох контратак. Гол був забитий на 43 хвилині.

У другому таймі містяни знову повели у рахунку. Максим Третьяков, який вийшов на заміну, вдало виконав кутовий, спрямувавши м’яча на Дениса Костишина. Той, красиво головою, переправив круглого у дальній верхній кут — без шансів для голкіпера. 2:1 на 53 хвилині.

На 62 хвилині в олександрійців відбуваються заміни: на поле виходять десять гравців, включаючи голкіпера (у ворота стає Валентин Горох), капітанська пов’язка переходить до Макса Третьякова.

На 67 футболісти «Раннерса» зрівнюють рахунок – 2:2, який залишається незмінним до кінця поєдинку.

Нагадаємо, що наступний матч підопічні Юрія Гури проведуть 8 лютого проти австрійського клубу «Капфенберг». Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та в соцмережах.