Спаринг «Ворскла» – «Олександрія» – 5:4

У суботу 8 вересня команда ФК «Олександрія» провела спаринг з полтавською «Ворсклою». Гра проходила у Полтаві на стадіоні «Лтава» і завершилася з рахунком 5:4 (2:4).

Події із самого стартового свистка розвивалися явно не за полтавським сценарієм. Ковалець вже на 4 хвилині змусив капітулювати оборону «Ворскли». Полтавці ж відповіли небезпечним забігом Кареки. Карека пробив по воротах, кіпер парирував на Кадимяна, але Гегам з гострого кута направив м’яча у стража воріт. Потім «Ворскла» знову пропустила у контратаці – відзначився Шастал. Ще три хвилини і вже забиває «Ворскла» – Кулач зі штрафного пробив точно у кут, воротар лише кінчиками пальців дотягнувся до м’яча, але цього було недостатньо. Ще хвилини – і знову шанс у Кулача. Артур пролетів лівим флангом віддав вивірену передачу на свого співвітчизника Кареку, Ніколас відкотив під удар Владові, щоправда захисник блокував спробу десятки «Ворскли».

Надалі ж команди обмінялися голами, у «Олександрії» забив Шастал, а у «Ворскли» після класного проходу Кобахідзе і пасу від нього ж – Карека. На останній хвилині тайму Грицук довів перевагу своєї команди до двох голів – 2:4. Здавалося б, що все втрачено у цьому матчі для полтавців.

Та от у другому таймі спочатку Одарюк за десять хвилин після свистка відіграв один гол. Загалом «Ворскла» більше контролювала гру і це принесло команді дивіденди. За 15 хвилин до кінця матчу Коломоєць зробив рахунок рівним. А вже в ендшпілі Мисик приніс «Ворсклі» вольову перемогу.

Голи: Владислав Кулач (21), Карека (25), Володимир Одарюк (55’), Юрій Коломоєць (75’), Мар’ян Мисик (84’) – Кирило Ковалець (4’), Дмитро Шастал (17’, 23’), Василь Грицук (45’).

Текст: ФК «Ворскла»

У 8 турі Чемпіонату УПЛ 15 вересня полтавці гратимуть в гостях у львівських «Карпат», а команда ФК «Олександрія» прийматиме донецький «Шахтар».