Рівна гра лідерів Чемпіонату

Матч 23 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» завершився з рахунком 0:1.

На старті зустрічі суперники обмінялися взаємними випадами, які дали можливість включитися в гру обом воротарям. Але це була тільки розвідка. А перший удар по воротах гірників завдав Кирило Ковалець з лінії штрафного майданчика, але удар не підготував і м’яч пройшов далеко від рамки воріт.

Відразу ж гості заробили перший кутовий у матчі. На дальній стійці самотньо опинився Давид Хочолава, небезпечно пробив, але теж неточно.

На 11 хвилині пройшла атака гірників. У зручній ситуації знаходився Веллінгтон Нем, якого на думку арбітра матчу Дениса Шурмана з порушенням правил зупинив Андрій Цуріков. Пенальті бездоганно пробив Жуніор Мораес – 0:1.

Господарі не знітились, і раз за разом переводили гру на половину поля суперника, заробили два кутових, після одного з яких на 21 хвилині Артем Сітало майже з лінії воротарського майданчика пробив мимо воріт.

І ці зусилля господарів поля мали б зиск, якби після удару Андрія Цурікова на 26 хвилині гірників не врятувала б перекладина.

Якщо підсумувати гру нашої команди у першому таймі то після пропущеного голу «Олександрія» взяла м’яч під контроль і більше загрожувала воротам донеччанам. Були і емоції, і азарт, і гольові моменти.

Другий тайм розпочався на зустрічних курсах. На 50 хвилині «Олександрія» отримала право на подачу кутового з правого флангу. Після того, як гірники винесли м’яч зі штрафного майданчика, його з лету пробив Кирило Ковалець, але на щастя гостей удар прийшовся прямо в руки Андрію П’ятову.

На 53 хвилині з’являється чудовий шанс у Артема Поляруса, який опинився на лінії 11-метрової штрафної позначки, але його удар заблокували захисники «Шахтаря».

Незабаром Сергій Болбат небезпечно пробив з правого флангу після сольного проходу та передачі від Тайсона. Удар прийшовся мимо дальнього кута воріт.

В кінцівці другого тайму «Олександрія» продовжувала володіти ініціативою, заробила кілька перспективних стандартів і створила кілька небезпечних моментів.

На 77 хвилині мав чудову нагоду вразити ворота Андрія П’ятова Артем Сітало, але в останню мить захисники гірників зуміли вибити м’яч у нього з-під ніг на кутовий.

На 89 хвилині Владислав Бабогло мав останню реальну нагоду зрівняти рахунок у матчі, коли головою пробив вище воріт.

До самісінького фінального свистка олександрійці тримали захист «Шахтаря» в напрузі і не втрачали надії зрівняти рахунок. В цілому, з усіх протистоянь цей матч був найемоційнішим. В цьому двобої звичної нам домінації «Шахтаря» не спостерігалося, як такої. Гра вийшла абсолютно рівною.

Чемпіонат УПЛ. 23 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» – 0:1 (0:1).

Середа 3 квітня 2019. 17.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 3278 глядачів. 9°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Денис Шурман (Київська обл.)

асистенти арбітра –  Євген Данильченко (Луганськ), Олександр Холодинський (Харківська обл.)