Привітання президента ФК «Олександрія» Сергія Кузьменка до Дня Державного прапора і Дня незалежності України

 

Дорогі земляки!

 

24 серпня ми відзначаємо найбільше свято країни – День Незалежності, що є також днем народження нашої держави. Незалежність для українців – це не лише політична й економічна самостійність, свобода прийняття рішень, право на вільний вибір. У широкому розумінні слова – це наша державність, яку український народ виборював протягом століть та змушений відстоювати і нині.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

І футбольний клуб «Олександрія» писав сторінки своєї новітньої історії разом з незалежною Україною. Ми з вами, уболівальниками найкращої для нас футбольної команди, з патріотами міста, з гравцями «Олександрії», не тільки бачили, як створюється історія великого олександрійського футболу, а й брали у створенні цієї футбольної історії посильну участь. Я надзвичайно радий, що у тренерському штабі нашого клубу, у клубних структурах працюють легендарні футболісти «Олександрії», виступи яких вболівальники досі згадують з гордістю і теплотою.

Тож, продовжимо писати нашу з вами історію разом і не зупинятися на досягнутому!

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

На жаль, наша незалежність дається нам дорогою ціною. Вона омита кров’ю патріотів, які і сьогодні під синьо-жовтими знаменами виборюють її у тяжких виснажливих боях з агресором на Сході країни, віддають життя заради мирного, щасливого і заможного майбутнього наступних поколінь українців. Тому знаковим є те, що напередодні Дня Незалежності ми святкуємо День Державного Прапора – головного символу нашої держави.

Вітаю вас зі святом. Зичу вам злагоди, добробуту та благополуччя, а також надії і непохитної віри в нашу перемогу.

 

 

Щиро Ваш

Сергій Кузьменко