447

04.04.2021,КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям) , матч 20-го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-19 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2020/2021 «Олександрія»-«Динамо». Початок об 11.00.

«Олександрія» U-19 — «Динамо» U-19 1:2 (1:1)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг), асистенти арбітра: Гусейн Мустафаєв  (Харків), Іван Чернишов (Слов'янськ), четвертий арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук).

«Динамо» U-19: Ігнатенко Денис, Кузик Денис, Дячук Максим, Філатов Арсеній, Малиш Навін (Тлумак Юрій, 46'), Блізніченко Віктор, Бенедюк Артем, Власов Олег (Велетень Владислав, 68'), Царенко Антон, Яцик Олександр (К), Попов Кіріл (Горбач Ігор, 81')

Запасні: Фастов Артем, Ісадченко Нікіта, Скрипник Ілля, Мащенко Данил, Танчак Василь, Західний Павло,

Старший тренер: Ігор Хоменко

«Олександрія» U-19Єрмаков Георгій, Дубілей Віталій, Голованов Микита, Маленков Володимир, Гезело Юрій (К), Ситников Микита (Андріца Артем, 79'), Сацевич Владислав, Мухаматгалєєв Владислав (Бабешко Ернест, 85'), Гулевський Денис (Богдан Антон, 60'), Чабан Владислав, Тарасенко Артем (Кавєрін Микита, 73')

Запасні: Ферт Денис, Максименко Ілля, Каландадзе Андрій, Сергієнко Данило, Харченко Матвій

Старший тренер: Юрій Гура

Попередження: Ситников, 26',  Тарасенко, 44', Голованов, 76' — Яцик, 59'

Голи: Власов, 5', Гезело, 35', Дячук, 79'

У рамках 20 туру юніорська команда (U-19) ФК «Олександрія» на своєму полі грала з однолітками з команди «Динамо» (Київ). Ця зустріч відбулася 4 квітня 2021 року на полі зі штучним покриттям стадіону «Ніка» при доволі холодній та вітряній погоді, що не стало на заваді футболістам, які продемонстрували сьогодні гру вищого ґатунку.

…Бурхливий початок матчу одразу привів до швидкого голу. Вже на 5-й хвилині динамовець Олег Власов впритул «розстріляв» ворота господарів поля. Голкіпер олександрійців кремезний Георгій Єрмаков у даному випадку був безсилий щось зробити – 0:1. Нагоди зрівняти рахунок у «трикольорових» з’явились на 15-й та 16-й хвилинах, коли вони двічі поспіль подавали кутові. Але дійсно чудово в обох випадках зіграв голкіпер «Динамо» Денис Ігнатенко. Він був на висоті у прямому розумінні цього вислову, бо у високих стрибках ловив «круглого» в руки. Одразу після цього, атака юніорів зі столиці України завершилася ударом головою по воротах олександрійців капітана «Динамо» Олександра Яцика, але Георгій Єрмаков перевів «сферу» за лицеву лінію. Запам’яталася і 28-а хвилина, коли наш дев'ятий номер Денис Гулевський – штатний виконавець стандартів – подав з лівого флангу атаки м’яч у штрафний майданчик, де було скупчення гравців обох команд. Одразу відбулось декілька ударів у напрямку воріт, але обійшлося без голу. А от 35-а хвилина стала нагородою юніорам ФК «Олександрія» за їх наполегливість. Капітан нашої команди Юрій Гезело, зі знанням своєї справи, гарматним ударом посилає «шкіряного» у сітку воріт динамівців – 1:1. На 39-й – знову небезпечний момент у воріт гостей, але цей дійсно шикарний момент не був, на жаль, реалізований. Команди пішли на перерву при нічийному рахунку – 1:1.

Другий тайм почався з обміну гострими атаками. Так сталося, що на перших його хвилинах футболісти з берегів Дніпра чотири рази поспіль подавали корнери на ворота Георгія Єрмакова. Але наші бійці грали, що леви (вислів популярного коментатора Ігора Циганика) та утримали ситуацію під контролем. І це були не останні кутові біля наших воріт. На 53-й – після чергового кутового – четвертий номер киян Арсеній Філатов добряче приклався до м’яча та пробив, але повз ворота. На 54-й – знову небезпека у воріт «жовто-чорно-зелених» але минулося. Олександрійці відповідали контратаками, але до голу справа не доходила. Така «гойдалка» тримала в напрузі всіх присутніх, а не тільки футболістів та тренерські штаби обох команд. При такій рівній грі долю зустрічі міг вирішити один забитий м’яч. Так воно, власне, і сталося. На 79-й хвилині киянин Максим Дячук забиває гол у ворота олександрійців, ставлячи переможну для гостей крапку у цій цікавій і напруженій грі – 1:2.

Наступну гру, згідно з календарем УПЛ, ФК «Олександрія» U-19 проведе на виїзді з командою «Десна» U-19  Чернігів. Базовий день 21 туру – 10.04.2021. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!