Прес-конференція Володимира Шарана

Новини

Чемпіонат УПЛ. 2 тур. ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0).

Субота 3 серпня 2019. 17.00. Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка.

Прес-конференція головного тренера ФК «Олександрія» Володимира Шарана:

– Ми знали, що на нас чекає важкий поєдинок. «Олександрія» ще жодного разу не перемагала в Маріуполі, тому ми сьогодні налаштовували своїх підопічних тільки на перемогу. Початок гри ми провалили – суперник діяв дуже активно. Але потім вирівняли гру.

Ключовим моментом став незарахований арбітром гол у ворота «Маріуполя». Можаровський скасував наш гол і тут же поставив у наші ворота пенальті, якого, на мою думку, не було. Лучкевич був першим на м’ячі, а Федорчук його зачепив. Це був ключовий момент у грі. В цілому, я задоволений грою своєї команди в другому таймі.

– Що саме не вийшло в першому таймі?

– Нам не вистачило свіжості. У нас було на один день менше для відновлення. Плюс поле було сухим. Ми, звичайно, не така технічна команда, проте. Зараз ХХI століття, і всюди є автоматичний полив. До того ж команда грає в єврокубках. Сухе поле відбилося на грі обох команд. «Маріуполь» – технічна команда, яка хоче грати на швидкому полі… А так, на початку гри нам не вистачало свіжості, але потім перебороли себе, і виглядали гідно. В якійсь мірі ми може і втратили перемогу – якби суддя зарахував той гол… Але, в цілому, гра була рівною.

Прес-центр ФК «Маріуполь»

Анонс

19:55
24/10/2019
Жоффруа Гишар
Олександрія