474

У неділю, 24 січня, «Олександрія» проведе плановий контрольний поєдинок з командою «Македонія Гьорче Петров». Матч відбудеться на футбольному полі курортного комплексу Goldcity, що в Аланії.

Представляємо суперника

«Македонія Гьорче Петров» — футбольний клуб з міста Скоп'є, (Північна Македонія), заснований в 1932 році. Раніше клуб називався «Локомотив», «Рудар», «Індустріалец» і «Югококта». Свою нинішню назву клуб отримав у 1990 році.

Клуб грав у Першій Лізі Македонії з моменту її заснування з 1992 року. За підсумками сезону 1993/1994 клуб вилетів у другу македонську лігу, але через рік знову повернувся до вищого дивізіону. Після сезону 2001/2002 клуб знову вилетів у другу лігу і повернувся в першу лише в 2005 році, зайнявши в тому сезоні 2-е місце. За підсумками сезону 2008—2009 «Македонія» вперше стала чемпіоном. Однак вже наступного сезону клуб був виключений з першої ліги і виступає в другій македонської лізі.

У нинішньому чемпіонаті Північної Македонії в Першій лізі команда посідає третю сходинку, маючи в активі 33 очки (на першому місці «Шкендія Тетово» з 39 очками).

Тренує «Македонію Гьорче Петров» Бобі Стойкоський.

Команди вже зустрічалися між собою. Минулого року «Олександрія» в контрольному поєдинку без проблем здолала «Македонію Гьорче Петров» з рахунком 5:0.

Фото: офіційна сторінка команди у Facebook